ROWENTA AIR FORCE 560 FLEX AQUA

AIR FORCE 560 FLEX AQUA
Більше ніяких обмежень! ПИЛОСОС І ЧИСТОТА ВСЮДИ * ТІЛЬКИ ОДИН ШЛЯХ

Акумуляторний пилосос Air Force 560 Flex переносить в новий вимір функцій і характеристик завдяки своїй оригінальній і гнучкій конструкції, за допомогою якої можна дістати пил в 5 разів далі при низьких меблів. Пилосос з неперевершеною продуктивністю і маневреністю, що робить прибирання без зайвих зусиль! У поєднанні з високою потужністю всмоктування, що досягає 100 повітряних ват, ви можете проводити прибирання без обмежень, збираючи пил в кожному кутку і прибирання в будинку займає менше часу, ніж будь-коли раніше. Крім того, відкрийте для себе нову насадку для абсолютно нового способу очищення завдяки продуманому дизайну з новою щіткою Aqua: ідеальний пристрій для економії часу для щоденного вологого прибирання без проблем. За допомогою цього зручного пристосування пилососьте і промивайте одним рухом, завдяки інноваційному високотехнологічному дизайну, який пропонує повне рішення для прибирання. Рух назад і вперед здійснюється без зусиль - навіть в кутах - завдяки можливості ретельного очищення, що дозволяє справлятися з сильними забрудненнями.

Номер для довідки : RH9490WO

* Aqua-насадка призначена для твердих підлог

Перевагитовару

Бездротовий пилосос AIR FORCE FLEX 560 AQUA

Зустрітися з бездротовим пилососом Air Force Flex з оригінальною гнучкою трубкою, яка дістає пил 5 разів далі під низькими меблями, не нахиляючись. Вдосконалить свою прибирання будинку за допомогою насадки Aqua для миттєвої очищення подвійної дії в будь-якому місці, де це необхідно. Ця зручна насадка, що дозволяє економити час, дозволяє без зусиль впоратися з прибиранням і одним рухом пилососити. Збирайте пил всюди і домагайтеся бездоганною чистоти будинку в найкоротші терміни завдяки високій потужності всмоктування 100 Вт і літій-іонного акумулятора з вражаючою автономністю 35 хвилин (при використанні портативного пристрою в стандартному положенні потужності). Цей безшумний пилосос був створений, щоб справити враження, з неперевершеною продуктивністю і безмежними возможнстью. Унікальна головка - зі світлодіодними лампочками, які не дають пилу сховатися - і вбудовані щітки покривають кожен сантиметр вашого будинку, від підлоги до стелі: паркет, плитку, килими, під низькими меблями і ідеально очищує тендітні меблі. Ця модель оснащена набором аксесуарів для догляду за тваринами, що ідеально підходять для власників домашніх тварин, включаючи міні-турбощітку і багато іншого. Простягни руку до пригод ...!

Технічні характеристики / порівняння

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНІСТЬ
Категорія бездротових пилососів Від підлоги до стелі  
Технологія Циклонна технологія  
Тип мотору Безщітковий мотор  
Кількість налаштувань потужності 2  
Usage Multi-surface (3 in 1)  
АКУМУЛЯТОР
Тип акумулятора Літій-іонний  
Напруга 21.9 В  
Індикатор часу роботи, що залишився 1  
Час підзарядки 3  
Тип зарядного пристрою Роз'єм  
Час роботи (використовуючи знімну насадку для прибирання на стандартній потужності) 35  
ОСНОВНА НАСАДКА
Світлодіодна система підсвічування    
Форма основної насадки для прибирання Прямокутна  
Система очищення щітки    
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Міні турбо-щітка    
Гнучка щілинна насадка розміру XL    
Насадка для м'яких меблів    
Насадка Easy Brush    
Об'єм контейнера для пилу 0.65  L
Charging Base    
Extension wand accessory    
ЕРГОНОМІКА
Рівень шуму 81  dB(A)
Weight without accessories 3  kg
ДИЗАЙН
Інші Насадка AQUA  
Кольори Білий & Блакитний  
Animal care    
Car care    

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.