ROWENTA SMART FORCE™ ESSENTIAL RR6925WH

SMART FORCE™ ESSENTIAL RR6925WH
Ваш найкращий помічник у прибиранні!

Rowenta Smart Force™ Essential - це автоматичний робот-пилосос, який не залишає жодного шансу пилу та бруду на будь-яких поверхнях. Процес прибирання з цим приладом - зручний та ефективний,  а якість - безкомпромісна. Сучасна технологія в поєднанні з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом гарантовано забезпечать відмінні результати. Незамінний прилад для прибирання будь-якого типу підлоги.

Номер для довідки : RR6925WH

Перевагитовару

Незамінний помічник у щоденному прибиранні

Відкрийте для себе Rowenta Smart Force™ Essential – автоматичний робот-пилосос, у якому поєднались сучасні технології та продумані функції, що робить його ідеальним помічником у боротьбі з пилом та брудом на твердих підлогах. Цей неймовірно зручний у використанні прилад оснащений 3 режимами прибирання: «Довільний рух зиг-загами» для приміщень нестандартної форми, «Довільний рух» - режим, у якому робот переміщується по кімнаті протягом коротких проміжків часу, і, нарешті, «Навколо перешкод» - налаштування, яке допоможе вам прибрати біля стін та плінтусів. Робот-пилосос не пошкодить жодної поверхні в приміщенні завдяки датчикам падіння, інфрачервоному датчику та бамперу. У приладі є можливість задати 7 унікальних налаштувань прибирання для кожного дня тижня. Робот-пилосос Rowenta Smart Force™ Essential відрізняється вражаючою автономністю завдяки можливості дистанційного або ручного керування, а також - самостійного заряджання (самостійно повертається на зарядну док-станцію).

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.