ROWENTA STEAM POWER RY6537WI

STEAM POWER RY6537WI
Вбиває до 99% мікробів і бактерій без хімічних речовин

Підтримувати будинок у чистоті та піклуватися про здоров'я рідних — найкращий помічник у цьому пилосос-пароочисник Rowenta. Модель RY6537WI, завдяки потужному пару, вбиває при прибиранні 99,9% бактерій, не використовуючи при цьому шкідливі хімічні та миючі засоби. Люди, які страждають на алергію, оцінять переваги прибирання таким паровим пилососом.

Інноваційні технології, ще й прості у використанні — пароочисник оснащений трьома настройками, що дозволяють регулювати подачу пари для отримання ідеальних результатів на різних поверхнях. А швидке нагрівання бака за 30 секунд, дозволить легко провести експрес прибирання.

Номер для довідки : RY6537WI

Очищення парою для безпечного помешкання

Інноваційна парова швабра Rowenta RY6537WI має потужність в 1200 Вт, довгий 5-й метровий шнур забезпечує прибирання навіть у великих приміщеннях. Ергономічний дизайн забезпечує легкість у використанні, а компактний розмір не викличе незручностей при зберіганні.   Чистка килимів і килимових покриттів, прибирання паркету, ламінату, лінолеуму, плитки — з усіма цими завданнями з легкістю впорається модель, не використовуючи шкідливі миючі засоби. Насадка з мікрофібри ефективно видаляє будь-які плями. Завдяки суперпотужному пару, який регулюється трьохступінчатим перемикачем — пароочисник знищує 99,9% бактерій, забезпечуючи приміщенню гігієнічну чистоту.   Розігрів бака, до повної готовності, складає всього 30 секунд після включення, а сам контейнер зручний у використанні — чистка і набір води не займе у вас багато часу. Картридж проти утворення накипу продовжує термін служби пристрою.   Купити таку модель пароочисника з гарантією від Rowenta, ви можете у наших офіційних партнерів, які представлені на нашому сайті.

Технічні характеристики / порівняння

Основні характеристики
Категорія дротових пилососів Дротовий пилосос-відпарювач  
Потужність 1200  W
Контроль енергоспоживання    
Налаштування подачі пари Так (мінімальна/середня/максимальна  
Автономний режим
Час нагрівання 30 с.  
Індикатор готовності до подачі пари    
Обладнання
Об'єм резервуару для води 0.6  L
Знімний резервуар для води    
Рекомендовані витратні матеріали YES : two mop pads "all floors" and anticalc cartridge  
Фільтрація води Фільтр проти накипу*1  
Ергономіка
Положення паркування    
Петлеподібна ручка    
Розміри/Вага
Розміри (Довжина х Ширина х Висота) 210x160x1100  mm
Дизайн
Кольори White, blue  

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.