CLEAN & STEAM RY7557WH

CLEAN & STEAM RY7557
Ідеальне прибирання вдвічі швидше

Пилосос-пароочищувач ROWENTA 2-в-1 Clean & Steam RY7557WH - інноваційне поєднання високоефективного вертикального пилососа і парової швабри.
Невелика вага і відсутність шнура електроживлення забезпечать Вам свободу рухів і дозволять здійснювати прибирання далеко від електроживлення навіть в самих важкодоступних місцях.
Система регулювання пари, дозволяє налаштувати інтенсивність її подачі залежно від типу поверхні. 

Номер для довідки : RY7557WH

8 499,00 UAH1 UAH 8499.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

2-в-1: мийте та пилососьте підлогу одночасно!

В середньому, ми витрачаємо 34 хвилини на тиждень на те, щоб пропилососити підлогу, і ще 31 хвилину на те, щоб її помити.* Clean & Steam - це інноваційне поєднання високоефективного вертикального пилососу та парової швабри. Більше немає потреби гаяти час щоб спершу пропилососити, а потім відпарити підлогу: Clean & Steam дозволяє одним рухом зробити вашу підлогу чистою.  Сучасна помпа нагріває воду за 30 сек. Для задіяння функції пилососу натисніть відповідну кнопку. Насадка засмоктує пил у контейнер через два забірні отвори з передньої та задньої сторони. Повітря с часточками пилу проходить через канал, прискорюючи швидкість потоку. Унаслідок дії центробіжної сили, великі часточки пилу падають прямо на дно чаши, малі часточки потрапляють у сепаратор і звідти до контейнера. Залишки пилу затримуються на виході поролоновою прокладкою. Clean & Steam мінімізує контакт з пилом. Увесь пил залишається в контейнері. Просто зніміть його і викиньте вміст у смітник. Вода з контейнера проходить через картридж, який запобігає утворенню накипу. Пара температурою понад 100 градусів проходить по спеціальному каналу і під тиском подається через два розпилювачі посередині насадки з мікрофібри. Обсягу знімного бака для води в 700 мл. достатньо для безперервної парової обробки протягом 40 хв. або для очищення площі в 100 кв.м. Ганчірка легко знімається. Її можна мити вручну або прати в пральній машині. Мийні засоби більше не потрібні. Просто зніміть контейнер для води та наповніть його. Для миття та дезінфекції твердих поверхонь потрібна лише звичайна вода Стильний і надійний акумуляторний пилосос ROWENTA 2-в-1 Clean & Steam RY7557WH позбавить Вашу квартиру від дрібного і крупного сміття, вовни і волосся, і у Вашому домі завжди буде чисто і затишно.

*U&A - прибирання дому 2013 - Франція / Італія / Німеччина

*на мінімальній потужності

Технічні характеристики / порівняння

Категорія дротових пилососів Дротовий пилосос-відпарювач  
Технологія Циклонна технологія  
Потужність 1700  W
Тип мотору Двоконтурний мотор  
Налаштування подачі пари Так (мінімальна/середня/максимальна  
Час безперервної подачі пари До 40 хвилин  
Час нагрівання 30 с.  
Індикатор готовності до подачі пари    
Насадка для прибирання Подвійна насадка "Clean & Steam"  
Ганчірка з мікрофібри Всі типи пілогових покриттів  
Кількість ганчірок з мікрофібри у комплекті 4  
Килимок-підставка    
Об'єм контейнера для пилу / пилозбірника 0,4  L
Об'єм резервуару для води 0,7  L
Знімний резервуар для води    
Рекомендовані витратні матеріали ZR0058 01  
Фільтрація води Фільтр проти накипу*2  
Довжина шнура живлення 7,5  m
Телескопічна труба    
Положення паркування    
Рівень шуму 84  dB(A)
Петлеподібна ручка    
Розміри (Довжина х Ширина х Висота) 259x272x1210  mm
Вага 5.4  kg
Кольори White & silver  

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.