ROWENTA CLEAN & STEAM MULTI RY8561WH

CLEAN & STEAM MULTI RY8561WH
Швидше, чистіше, корисніше для здоров’я

Безумовно, найголовніше — це здоров'я сім'ї. Пароочисник Rowenta RY8561WH, завдяки потужному пару, ефективно видаляє 99,9% бактерій в будинку. Використання шкідливих для здоров'я хімічних миючих засобів в минулому! Дезінфекція приміщення відбувається завдяки екологічному очищенню, яке, найбільш результативне з точки зору гігієнічногоприбирання. Крім того, використання такого парового пилососа забезпечить значно краще самопочуття людей, які страждають алергічними реакціями.

Номер для довідки : RY8561WH

у порівнянні з моделлю Rowenta Steam Power

Перевагитовару

Пилосос-пароочисник Clean & Steam Multi

Прибирання парою: один прилад заміняє пилосос, швабру, ганчірку для пилу й вікон. Вам не потрібно тримати в будинку й постійно оновлювати інвентар і засоби для прибирання, якщо у вас є такий паровий пилосос. Одним рухом він ідеально відчистить паркет, килим, кахель, скло від бруду, пилу, плям. Ніколи ще ви не витрачали на прибирання так мало часу, а будинок ніколи не був таким блискучим і свіжим! Тому що парова швабра Rowenta RY8561WH одночасно чистить, відпарює, освіжає та знезаражує приміщення від бактерій на 99,9%! Переваги:   Універсальна. Однаково добре очищає будь-які поверхні — використовуйте на кухні, у ванні й спальні з відповідними насадками. Акуратна. Пара дбайливо чистить поверхні й усі типи підлог – одним рухом ви усунете будь-які забруднення. Потік пари регулюється. Многозадачна. У комплекті до цієї моделі різні насадки для зручного й ефективного прибирання швів між плиткою, кутів, вікон та, навіть, матраців з подушками. Компактна. Входить у топ рейтингів самих зручних пилососів для маленьких квартир і збирає прекрасні відгуки від власників великих будинків зі складним плануванням. Вам не потрібно використовувати шкідливі для здоров'я миючі, чистячі, хімічні засоби. Будинок блискучо чистий, пахне свіжістю, у ньому немає шкідливих бактерій.   Де придбати? Роблячи покупки в наших офіційних представників-дистриб'юторів, ви користуєтеся всіма перевагами й вигодами, які компанія Ровента пропонує своїм клієнтам.   Ваші вигоди:   Професійні консультації й рекомендації, які враховують особисто ваші запити. Сертифікована продукція. Ця техніка створена, щоб працювати довгі роки. Можливість відремонтувати її протягом 10 років від дня покупки. Гарантійне обслуговування, чесна ціна й відмінна якість товарів від відомої компанії. Вибирайте миючий паропилосос для вашого будинку, робіть замовлення, і нехай ваш вибір приносить вам радість протягом багатьох років!

Технічні характеристики / порівняння

Основні характеристики
Категорія дротових пилососів Дротовий пилосос-відпарювач  
Технологія Циклонна технологія  
Потужність 1700  
Тип мотору Двоконтурний мотор  
Контроль енергоспоживання    
Налаштування подачі пари (ECO/MAX)  
Автономний режим
Час безперервної подачі пари До 30 хвилин  
Час нагрівання 30 с.  
Індикатор готовності до подачі пари    
Обладнання
Ганчірка з мікрофібри Всі типи пілогових покриттів  
Кількість ганчірок з мікрофібри у комплекті 3x "Для вологого прибирання" + 3х "Для важких плям"  
Washable floor mops *100 times in washing machine  
Flexible steam hose    
Small brushes *3/Yes  
Big brushes *3/Yes  
Window squeegee    
Steam nozzle    
Grout brush    
Carpet glider    
Microfiber cloth for textiles *3/Yes  
Об'єм контейнера для пилу / пилозбірника 0,5  L
Об'єм резервуару для води 0.4  L
Знімний резервуар для води    
Рекомендовані витратні матеріали ZR850001, ZR850002, ZR850003  
Фільтрація води Фільтр проти накипу*4  
Rest map    
Color codes brushes    
Carpet glider    
Ергономіка
Довжина шнура живлення 8  m
Положення паркування    
Рівень шуму 84  dB(A)
Дизайн
Інші В комплекті - сумка для зберігання аксесуарів  

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.