ROWENTA X-TREM POWER CYCLONIC FACELIFT RO7283EA

X-TREM POWER CYCLONIC FACELIFT RO7283EA
Найкраща продуктивність серед моделей 4★

Завдяки поєднанню винятково глибокого очищення та нового покращеного ергономічного дизайну, безмішковий пилосос X-Trem Power Cyclonic забезпечує бездоганні результати прибирання, на які ви можете розраховувати, завдяки новій всмоктуючій насадці POWER AIR, яка забезпечує оптимальне ковзання на будь-якій поверхні. Відчуйте різницю поєднання глибокого очищення,  покращеним характеристикам, новому ергономічному дизайну та естетичному вигляду.

Номер для довідки : RO7283EA

Найкращі показники енергоефективності, всмоктування пилу та прибирання твердих підлог та килимових покриттів

Перевагитовару

Пилосос без мішка ROWENTA X-TREM POWER CYCLONIC FACELIFT RO7283EA

Цей тихий, маневрений, безмішковий пилосос Rowenta з циклонним фільтром — хороше вирішення для сухого прибирання просторих домів і квартир.   Споживачі відзначають Rowenta RO7283EA як модель, у якій поєднуються конкурентна ціна й висока ефективність роботи. Серед переваг пристрою — підвищена продуктивність та економне споживання електроенергії.   Функціонал і характеристики   Високу якість прибирання Rowenta RO7283 забезпечує завдяки оптимізованому потоку повітря й удосконаленій двопозиційній насадці, яка однаково добре прибирає пил на гладких і ворсистих поверхнях.   Ви можете вибирати для окремих випадків і інші насадки, наприклад для догляду за паркетом або для чищення салону авто — вони є в комплекті. Збір пилу в приміщенні спрощується й завдяки ергономічній рукоятці. Циклонна система фільтрування забезпечує високоефективну затримку пилу всередині пристрою — до 99,9%.   Використовуючи пилосос без мішка, ви заощаджуєте на придбанні паперових пакетів. До того ж міцний прозорий пластиковий пилозбірник багаторазового використання забезпечує просте й гігієнічне утилізування сміття. Стежити за заповненням контейнера допомагає спеціальний індикатор.   Де замовити? Пилосос з контейнером від Rowenta традиційно займає найвищі сходинки в рейтингах найкращих побутових пристроїв у своєму класі. Щоб придбати оригінальну техніку бренду, зверніться в інтернет-магазини наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті. Усі пилососи забезпечено розширеними гарантіями від виробника.

Технічні характеристики / порівняння

Технологія
Тип пилососа Безмішковий моноциклонний  
Енергоефективність
Рівень шуму 72  dB(A)
Експлуатаційні характеристики
Потужність 550  W
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація High efficiency filter + foam + cyclone  
Зручність користувача
Ручка Ручка Ergo Comfort з вбудованою щіткою Easy Brush  
Тип розетки eur  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Довжина шнура живлення 6.2  m
Робочий радіус 8.8  m
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги Classic 2 positions (SPA upgrade)  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Міні турбо-щітка    
Багатофункціональний пристрій    
Розмір, вага і кольорова гама
Кольори Regal red  

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.