ROWENTA X-TREM POWER CYCLONIC FACELIFT RO7260

X-TREM POWER CYCLONIC FACELIFT RO7260
Найкраща продуктивність серед моделей 4★ 

Завдяки поєднанню винятково глибокого очищення та нового покращеного ергономічного дизайну, безмішковий пилосос X-Trem Power Cyclonic забезпечує бездоганні результати прибирання, на які ви можете розраховувати, завдяки новій всмоктуючій насадці POWER AIR, яка забезпечує оптимальне ковзання на будь-якій поверхні. Відчуйте різницю поєднання глибокого очищення,  покращеним характеристикам, новому ергономічному дизайну та естетичному вигляду.

Номер для довідки : RO7262EA

Найкращі показники енергоефективності, всмоктування пилу та прибирання твердих підлог та килимових покриттів

Перевагитовару

Пилосос без мішка ROWENTA X-TREM POWER CYCLONIC FACELIFT RO7260

Маневрений, економічний і зручний в обслуговуванні безмішковий пилосос Rowenta стане вашим улюбленим помічником. Він здатний швидко і якісно прибрати сміття і пил різного типу з будь-яких поверхонь, включаючи ламінат, паркет та килими. Rowenta RO7262EA, на думку багатьох споживачів, одна з найкращих циклонних моделей у своєму класі. Потрапити в ТОП рейтинги їй дозволили висока потужність, вдосконалена система фільтрації, ергономічний корпус, а також конкурентна ціна.   Характеристики та переваги   Прибирання в домі з RO7262EA стане ще більш простим та ефективним завдяки потужному всмоктуванню зібраного пилу. Уваги заслуговує й інноваційна повітряна щітка. Комплектація пристрою включає всі популярні види насадок, у тому числі для очищення меблів і прибирання у важкодоступних місцях. На основній щітці можна вибирати оптимальну позицію для плавного ковзання в залежності від типу поверхні (гладка підлога, ворс). Якщо разом із вами в квартирі живуть пухнасті вихованці, встановіть максимальну потужність і використовуйте для збору шерсті турбощітку. Цей пилосос з контейнером не вимагає багато місця для зберігання і особливого догляду, а збільшеного об'єму пило збірника (2,5 л) вистачить на ретельне прибирання двох великих будинків. Весь асортимент пилососів Rowenta представлений у магазинах наших офіційних дистриб'юторів, які представлені на сайті. Консультанти допоможуть провести об'єктивне порівняння різних моделей та зробити правильний вибір з урахуванням індивідуальних побажань. Хороша новина для покупців: уся техніка Rowenta забезпечена розширеними сервісними гарантіями.  

Технічні характеристики / порівняння

Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація High efficiency filter + foam + cyclone  
Зручність користувача
Ручка Ручка Ergo Comfort з вбудованою щіткою Easy Brush  
Тип розетки eur  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Довжина шнура живлення 6.2  m
Робочий радіус 8.8  m
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги POWER AIR  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Щілинна насадка    
Насадка для меблів    

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.