ROWENTA Silence Force Cyclonic RO7690EA

Silence Force Cyclonic RO7690EA
Найтихіший циклонний пилосос 5★

Безмішковий пилосос Silence Force 5★ поєднав у собі неймовірну продуктивність прибирання та комфорт неймовірно тихої роботи. Нова 2-позиційна насадка пилососу POWER AIR забезпечує ефективність на усіх поверхнях, а покращена ергономічність забезпечує легше управління пилом та високоефективну фільтрацію, яка захоплює до 99.98% пилу*

Номер для довідки : RO7690EA

* Із єдиною насадкою для всіх типів підлоги

Dust reemission < 0.02%

Dust reemission < 0.02%

Перевагитовару

Пилосос без мішка ROWENTA Silence Force Cyclonic RO7690EA

Удосконалена фільтрація пилу, хороша маневреність та напрочуд тиха робота — ці переваги дозволили Rowenta RO7690EA зайняти високі позиції в ТОП рейтингах кращих побутових циклонних пилососів. Це продуктивний та практичний пилосос без мішка, який допоможе легко й швидко прибрати навіть там, де насмітили діти або тварини. Інноваційна модель оснащена економічним, потужним і надійним мотором, розрахованим на багаторічну експлуатацію в інтенсивному режимі.   Характеристики та можливості   Завдяки чудовій ергономіці конструкції використовувати пилосос Rowenta неймовірно зручно. З його допомогою ви швидко наведете порядок на будь-яких типах поверхонь: на гладких підлогах з ламінату, паркету або плитки, а також на килимових покриттях. Навіть під час генерального прибирання у великому домі не доведеться зупинятися, щоб очистити пилозбірник: це пилосос з контейнером ХХL розміру, який здатний вмістити до 2,5 л сміття. Індикатор підкаже, коли потрібно припинити збір пилу та спорожнити заповнену пластикову ємність. Дана модель завдяки ексклюзивній вихровій і фільтраційній системі забезпечує найвищу якість очистки: пилосос збирає і затримує більше 99% пилу, всмоктуючі у тому числі небезпечні частинки, здатні викликати алергію. Для досягнення максимального ефекту використовуйте додаткові насадки: щілинна насадка дістане пил з меблів і важкодоступних місць, а турбощітка збере волосся та шерсть. Щоб купити та отримати детальні консультації щодо пилососів Rowenta, звертайтеся до наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Досвідчені консультанти допомагають порівнювати різні моделі й вибирати оптимальний варіант з урахуванням особистих переваг споживачів.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 550  W
*****  
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Енергоефективність
Рівень шуму 65  dB(A)
Very quiet (<60dB)  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Контейнер для пилу 2.5  
Фільтрація FOAM + CYCLONE + High Efficiency Filter (99,9 фільтрації)  
Зручність користувача
Робочий радіус 11  m
Довжина шнура живлення 8,4  m
Ручка Ручка Ergo Comfort Silence з вбудованою щіткою Easy Brush  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Система налаштування потужності Вручну  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Захист Передній бампер  
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги 2 positions (Power air)  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Максі турбо-щітка    
Щілинна насадка    
Насадка для м'яких меблів    
   
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Animal care    

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.