ROWENTA SWIFT POWER CYCLONIC RO2957EA

SWIFT POWER CYCLONIC RO2957EA
Розумний та компактний помічник у прибиранні
Не дивлячись на компактні розміри, пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC забезпечує ретельне прибирання, що робить його чудовим рішенням для щоденного догляду за помешканням. Циклонна технологія у поєднанні з високоефективною насадкою гарантують вийняткову якість прибирання, а компактний дизайн дозволяють легко переносити та зберігати прилад.

Номер для довідки : RO2957EA

Перевагитовару

Безмішковий пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC

Компактна малошумна модель Rowenta Swift Power Cyclonic RO2957EA чудово підходить для регулярного сухого прибирання в просторій квартирі або приватному домі. Потужність цього легкого, маневреного і невибагливого приладу викликає приємне здивування: завдяки сучасній циклонній технології пилосос без мішка добре справляється зі сміттям різних фракцій.  Пристрій оснащений економічним двигуном зі збільшеним терміном служби. Можливості та переваги Використовуючи Rowenta RO2957EA, ви зможете ретельно пропилососити дерев'яну підлогу, ламінат, килимові покриття, стіни та м'які меблі. Щоб позбутися пилу, волосся та шерсті тварин і прибрати в найменших закутках приміщення, досить вибрати одну з додаткових щіток.  Багаторівнева система фільтрації гарантує хороше відділення, збір та затримку сміття — до 99% часточок пилу. Це класичний пилосос із контейнером, модель, яка незмінно потрапляє до ТОП найкращих приладів у своєму класі. За ним зручно і просто доглядати: щоб зняти й очистити містку ємність для сміття, знадобиться мінімум зусиль. Де замовити? Оригінальний пилосос Rowenta можна купити в магазинах наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті. Актуальна ціна, фото та основні характеристики представлено в каталозі. Додаткову інформацію запитуйте у консультантів. Отримуючи товар, перевірте наявність гарантійного талона: продукція ROWENTA забезпечена розширеними сервісними зобов'язаннями.    

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 750  
Енергоефективність
Рівень шуму 77  dB(A)
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація CYCLONE + FOAM + HIGH EFFICIENCY FILTER (99.9% фільтрації)  
Зручність користувача
Робочий радіус 7.55  m
Довжина шнура живлення 5  m
Ручка Класична ручка  
Маневреність 3 коліщатка з поворотом на 360°  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Тип розетки EUR  
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги SPA  
Насадка для паркету    
Щілинна насадка 2 в 1    
   
Розмір, вага і кольорова гама
Кольори СІРИЙ / БІЛИЙ  
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Plug color ЧОРНИЙ  

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.