ROWENTA SWIFT POWER CYCLONIC RO2933EA

SWIFT POWER CYCLONIC RO2933EA
Розумне та компактне прибирання

Пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC це ідеальні результати глибокого очищення в компактній формі для зручних побутових рішень. Удосконалена циклонічна технологія поєднується з високоефективною щіткою, щоб забезпечити ефективність збору пилу, на яку ви можете розраховувати день за днем, з усіма перевагами сучасних технологій у пилососі з каністрами та компактною конструкцією для легкої роботи та зберігання.

Номер для довідки : RO2933EA

Перевагитовару

The Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC vacuum cleaner

Пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC, пропонує відмінні характеристики збирання пилу та усі зручності компактної форми, поєднує в собі сильні результати та формат збору сміття без мішка, щоб полегшити щоденне прибирання. Передова циклонічна технологія забезпечує високий рівень відділення повітря та пилу для тривалих результатів очищення. Високоефективна щітка забезпечує оптимальну ефективність очищення завдяки вдосконаленій технології Effitech для бездоганних результатів на твердих підлогах. Широке покриття знаходиться в межах досяжності в радіусі очищення 7,6 м, тоді як компактний формат забезпечує легку обробку та зберігання. Ця спеціальна модель Parquet має аксесуари, спеціально розроблені для прибирання житлового приміщення та делікатних підлог. Все це, з неперевершеною зручністю та перевагами формату пилососа-каністри без мішка.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 750  W
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Енергоефективність
Рівень шуму 77  dB(A)
Standard (>69dB)  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація FOAM + CYCLONE = HIGH EFFICIENCY FILTER  
Зручність користувача
   
Робочий радіус 7.55  m
Довжина шнура живлення 5  m
Ручка Класична ручка  
Маневреність 3 коліщатка з поворотом на 360°  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги 2 positions (SPA II)  
Насадка для паркету    
Щілинна насадка 2 в 1    

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.