ROWENTA SWIFT POWER CYCLONIC RO2932EA

SWIFT POWER CYCLONIC RO2932EA
Розумний та компактний помічник у прибиранні
Не дивлячись на компактні розміри, пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC забезпечує ретельне прибирання, що робить його чудовим рішенням для щоденного догляду за помешканням. Циклонна технологія у поєднанні з високоефективною насадкою гарантують вийняткову якість прибирання, а компактний дизайн дозволяють легко переносити та зберігати прилад.

Номер для довідки : RO2932EA

3 499,00 UAH1 UAH 3499.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

Безмішковий пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC

В основі моделі – циклонна технологія, яка побудована на принципі відцентрової сили. Повітря, потрапляючи в такий пилосос, з величезною швидкістю рухається по спіралі до внутрішньої камери, де дрібний пил залишається, а великий – ні, він рухається в наступну камеру.   Цей пилосос з контейнером має всі переваги циклонних пилососів:   Компактність – при зберіганні буде непомітним навіть у маленькій квартирі. Мала вага – легко возити за собою або переносити на руках через порожки. Потужність зберігається незалежно від кількості пилу в камерах. Пилозбірник легко зняти й вимити чистою водою, ніякого запаху пилу, як від мішка. Але в цієї моделі є й персональні переваги, завдяки яким вона одержує високі рейтинги й очолює топи в багатьох магазинах. Вона оснащена енергоефективним мотором Effitech з підвищеною потужністю й збільшеним терміном служби. Робочий градус моделі становить 7,6 м, а маневреність забезпечують три коліщата, здатні робити поворот на 360 градусів.   Де придбати? Вибирайте модель на сайті офіційних дистриб'юторів компанії-виробника, щоб одержати:   Сертифікований товар з перевіреною якістю. Приємний і професійний сервіс. Усі належні гарантії від компанії-виробника. Техніка Rowenta популярна й тому, що виробляється з розрахунками на тривале використання, і її визначною рисою є можливість ремонту в СЦ протягом 10 років після купівлі.   На сайтах наших партнерів-дистриб'юторів ви можете купити цю модель пилососа, детальніше вивчити технічні характеристики товару й одержати додаткові корисні рекомендації!

Технічні характеристики / порівняння

Технологія
Тип пилососа Безмішковий моноциклонний  
Енергоефективність
Рівень шуму 77  dB(A)
Потік повітря (куб./сек.) 24  
Вакууметричний тиск (кПа) 21  
Sound level Standard (>69db(A))  
Експлуатаційні характеристики
Потужність 750  
Vacuum efficiency 4-5  
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація Cyclone + Foam + High efficiency filter (99.9% фільтрації)  
Зручність користувача
Ручка Класична ручка  
Тип розетки EUR  
Маневреність 3 коліщатка з поворотом на 360°  
Довжина шнура живлення 5  m
Робочий радіус 7.55  m
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги SPA  
Насадка для паркету    
Щілинна насадка 2 в 1    
Розмір, вага і кольорова гама
Кольори СІРИЙ / ГОЛУБИЙ  
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Plug Color ЧОРНИЙ  

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.