ROWENTA SWIFT POWER CYCLONIC RO2913EA

SWIFT POWER CYCLONIC RO2913EA
Розумний та компактний помічник у прибиранні
Не дивлячись на компактні розміри, пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC забезпечує ретельне прибирання, що робить його чудовим рішенням для щоденного догляду за помешканням. Циклонна технологія у поєднанні з високоефективною насадкою гарантують вийняткову якість прибирання, а компактний дизайн дозволяють легко переносити та зберігати прилад.

Номер для довідки : RO2913EA

Перевагитовару

Безмішковий пилосос Rowenta SWIFT POWER CYCLONIC

Легкий пилосос без мішка з циклонною системою фільтрації для ефективного сухого прибирання різних поверхонь — від паркету до ковроліну. Завдяки компактним розмірам для Rowenta RO2913EA легко знайдеться місце в невеликій квартирі. Довгий шнур та ємний розмір контейнера для збору пилу дають змогу за один сеанс прибрати досить велику площу. Характеристики та переваги: Пилосос Rowenta характеризується хорошою маневреністю, високою потужністю та низьким рівнем шуму. Пристрій забезпечує очищення та затримку пилових часточок різної фракції до 99,98%. Це стало можливим завдяки удосконаленій триступеневій системі фільтрації із сучасним НЕРА-фільтром. Пилосос із контейнером має стабільну потужність незалежно від заповнення пилозбірника, що дає змогу: •    збільшити надійність та довговічність приладу (немає зайвого навантаження на двигун); •    спростити догляд за пилососом після прибирання. Не потрібно витрачатися на мішки. Прозорий контейнер легко знімається та очищається, а контролювати заповнюваність допомагає індикатор. Де замовити? Щоб вибрати та купити пилосос Rowenta для дому чи офісу з гарантією за доступною ціною, звертайтесь до магазинів наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті. Наші партнери першими презентують ТОП-новинки на українському ринку та надають детальні консультації щодо різних моделей

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 750  
***  
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Енергоефективність
Рівень шуму 77  dB(A)
Standard (>69dB)  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Контейнер для пилу 1.2L  
Фільтрація Cyclone + foam filter + High efficiency filter (99.9% фільтрації)  
Зручність користувача
Робочий радіус 7.55  m
Довжина шнура живлення 5  m
Ручка Класична ручка  
Маневреність 3 коліщатка з поворотом на 360°  
Система налаштування потужності Вручну  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Захист Бампер 360°  
Тип розетки EUR  
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги SPA  
Щілинна насадка 2 в 1    
Розмір, вага і кольорова гама
Кольори ЧОРНИЙ / ЧЕРВОНИЙ  
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Plug color ЧОРНИЙ  

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.