ROWENTA SILENCE FORCE CYCLONIC RO7260EA

SILENCE FORCE CYCLONIC RO7260EA
Найкраща продуктивність серед моделей 5★

Завдяки поєднанню винятково глибокого очищення та нового покращеного ергономічного дизайну, безмішковий пилосос X-Trem Power Cyclonic забезпечує бездоганні результати прибирання, на які ви можете розраховувати, завдяки новій всмоктуючій насадці POWER AIR, яка забезпечує оптимальне ковзання на будь-якій поверхні. Відчуйте різницю поєднання глибокого очищення,  покращеним характеристикам, новому ергономічному дизайну та естетичному вигляду.

Номер для довідки : RO7260EA

Найкращий показник Groupe Seb на твердих покриттях і килимах

Перевагитовару

Пилосос без мішка ROWENTA SILENCE FORCE CYCLONIC RO7260EA

Компактний безмішковий пилосос Rowenta RO7260EA за стриманим, лаконічним дизайном приховує несподівану міць. Ця циклонна модель — хороше рішення для тих, кому доводиться прибирати великі площі, оскільки обсягу пилозбірника пристрою вистачає для того, щоб зібрати весь пил у двоповерховому домі. Завдяки високій продуктивності й удосконаленій системі глибокої фільтрації пилосос Rowenta збирає і утримує понад 90% бруду. Основні характеристики і переваги Високу експертну оцінку і провідні позиції у споживчих ТОП рейтингах безмішкових побутових пилососів модель RO7260EA завоювала завдяки: •    Енергоефективності, забезпеченій застосуванням надійного інноваційного екомотору. •    Функціональності. •    Високій продуктивності поряд з використанням поліпшеної щітки Power Air і додаткових насадок, що забезпечує якісний збір пилу і сміття на гладких поверхнях, килимах, меблях. Користувач може вибирати і регулювати потужність всмоктування в залежності від типу поверхні та ступеню забруднення. •    Високій якості очищення. Пилосос збирає та фільтрує найдрібніші частинки пилу, що викликають алергічні реакції. •    Простому догляду. Пилосос з контейнером легко очищується після завершення прибирання, при цьому рівень заповнення ємності для сміття контролюється за допомогою індикатора. •    Мінімальному рівню шуму (при стандарті 80 дБ у даній моделі рівень шуму становить 67 дБ). •    Ергономічності конструкції та окремих елементів (ручки корпусу, телескопічної труби та ін.). Актуальна ціна циклонних пилососів Rowenta SILENCE FORCE та їх опис представлені в магазинах наших партнерів. Щоб бути впевненими в достовірності побутової техніки та користуватися всіма перевагами гарантійного сервісу, купуйте пилосос без мішка тільки у наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 550  W
*****  
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Енергоефективність
Рівень шуму 67  dB(A)
Quiet (60 - 69dB)  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація FOAM + CYCLONE + HIGH EFFICIENCY FILTER (99,9% фільтрації)  
Зручність користувача
Робочий радіус 8,8  m
Довжина шнура живлення 6,2  m
Ручка Ручка Ergo Comfort Silence з вбудованою щіткою Easy Brush  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Система налаштування потужності Вручну  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги 2 positions (POWER AIR)  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Розсувна щілинна насадка    
Насадка для меблів    
   
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Animal care    

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.