ROWENTA COMPACT POWER XXL RO4881EA

COMPACT POWER XXL RO4881EA
Продуктивність та ергономічність у компактних розмірах

Пилосос дбез мішка Rowenta Compact Power XXL пропонує вражаючу продуктивність у компактному форматі, для щоденного прибирання та більш зручного очищення. О'єм XXL 2,5 л ідеально підходить для найрізноманітніших житлових приміщень - забезпечення більшої автономії та легкого процесу очищення пилових контейнерів. Двигуна EffiTech та вдосконалена циклонна технологія для довготривалої роботи день за днем.

Номер для довідки : RO4881EA

Перевагитовару

Пилосос без мішка ROWENTA COMPACT POWER XXL RO4881EA

Удосконалена економічна циклонна модель Rowenta RO4881EA приємно здивує вас тихою роботою і помірною ціною.   Характеристики   Хороша продуктивність, компактні розміри та комплектація Rowenta RO4881EA дозволяють використовувати пристрій для швидкого й ефективного прибирання в квартирах, домах, а також у салоні автомобіля. Агрегат економно використовує електроенергію і при цьому забезпечує високий клас очищення: завдяки трирівневій фільтрації він збирає і затримує до 99% пилу. Удосконалена конструкція Effitech мотора дозволила підвищити надійність, термін служби та працездатність агрегату.   Щоб збір сміття на твердих і килимових поверхнях був однаково результативним, передбачена можливість вибирати оптимальну позицію на основній робочій щітці (підлога / килим). У набір також входять насадки для ретельного прибирання шерсті та меблів. Цей пилосос з контейнером може утримувати збільшену кількість сміття: робочий об'єм пилозбірника становить 2,5 л, цього достатньо для прибирання без зупинок просторого котеджу. Зібраний пил легко видаляється із пластикової чаші. Актуальна ціна і докладний опис циклонних пилососів Rowenta представлені в магазинах наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Купуйте фірмову побутову техніку Rowenta в авторизованих центрах — тільки там можна отримати повноцінні сервісні гарантії.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 550  W
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Енергоефективність
Рівень шуму 75  dB(A)
Standard (>69dB)  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація FOAM + CYCLONE + HIGH EFFICIENCY FILTER  
Зручність користувача
Робочий радіус 8.8  m
Довжина шнура живлення 6.2  m
Ручка Класична ручка з вбудованою щіткою Easy Brush  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Система налаштування потужності Вручну  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Захист Бампер 360°  
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги 2 positions (SPA II)  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Щілинна насадка 2 в 1    
PRECISION FLEX crevice tool    
Насадка для меблів    
   
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Animal care    
Car care    

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.