ROWENTA COMPACT POWER XXL RO4873EA

COMPACT POWER XXL RO4873EA
Продуктивність та ергономічність у компактних розмірах

Пилосос дбез мішка Rowenta Compact Power XXL пропонує вражаючу продуктивність у компактному форматі, для щоденного прибирання та більш зручного очищення. О'єм XXL 2,5 л ідеально підходить для найрізноманітніших житлових приміщень - забезпечення більшої автономії та легкого процесу очищення пилових контейнерів. Двигуна EffiTech та вдосконалена циклонна технологія для довготривалої роботи день за днем.

Номер для довідки : RO4873EA

Перевагитовару

Пилосос без мішка ROWENTA COMPACT POWER XXL RO4873EA

Підтримувати чистоту та свіжість у квартирі чи будинку стало ще простіше — завдяки продуктивним та економічним пилососам Rowenta, оснащеним унікальним екодвигуном EffiTech Motor. Вдосконалена конструкція електродвигуна дозволяє отримувати високу якість очищення поверхонь різного типу при мінімальних витратах електроенергії. Пилосос Rowenta RO4873EA вигідно відрізняють компактні габарити, стильний дизайн і конкурентна ціна: при помірній вартості прилад гарантує таку саму якість прибирання, як більш дорогі аналоги з ТОП-рейтингів.   Характеристики та переваги моделі   Удосконалена система фільтрації циклонного пилососа RO4873EA гарантує гарну сепарацію пилу і виключає її зворотній викид у приміщення. Потужне вихрове всмоктування і використання додаткових насадок дозволяє ефективно впоратися з різними видами забруднень, включаючи шерсть тварин. Основна робоча щітка легко перемикається на збір сміття на гладких поверхнях та на килимових покриттях. Якщо вам доводиться прибирати великі площі, цей пилосос з контейнером XXL розміру точно підійде: обсяг пилозбірника становить 2,5 л, а відслідковувати його заповнення дозволяє спеціальний індикатор. Замовити пилосос Rowenta можна у наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Консультанти за необхідності підкажуть, як вибирати пилосос без мішка з урахуванням особливостей умов експлуатації, а також нададуть необхідні гарантійні документи  

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 550  W
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Фільтрація FOAM + CYCLONE + HIGH EFFICIENCY FILTER  
Зручність користувача
Робочий радіус 8.8  m
Довжина шнура живлення 6.2  m
Ручка Класична ручка з вбудованою щіткою Easy Brush  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Система налаштування потужності Вручну  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги 2 positions classic (SPA II)  
Насадка для дбайливого прибирання паркету    
Щілинна насадка 2 в 1    
Насадка для меблів    
   
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  
Animal care    

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.