ROWENTA COMPACT POWER XXL RO4825EA

COMPACT POWER XXL RO4825EA
Продуктивність та ергономічність у компактних розмірах

Пилосос дбез мішка Rowenta Compact Power XXL пропонує вражаючу продуктивність у компактному форматі, для щоденного прибирання та більш зручного очищення. О'єм XXL 2,5 л ідеально підходить для найрізноманітніших житлових приміщень - забезпечення більшої автономії та легкого процесу очищення пилових контейнерів. Двигуна EffiTech та вдосконалена циклонна технологія для довготривалої роботи день за днем.

Номер для довідки : RO4825EA

Перевагитовару

Пилосос без Мішка ROWENTA COMPACT POWER XXL RO4825EA

Незважаючи на невелику вагу і габарити, модель Rowenta RO4825EA може похвалитися високою продуктивністю, достатньою для ретельного сухого прибирання великої квартири або будинку. Приємний дизайн, хороша маневреність, ефективна фільтрація пилу, підвищена місткість пилозбірника і помірна ціна — все це дозволило пилососу отримати високі оцінки і потрапити в споживчі ТОП рейтинги.   Характеристики   Rowenta RO4825EA — представник сучасних циклонних пилососів, що відрізняються високою енергоефективністю. Це економічна і проста в догляді техніка, призначена для прибирання житлових приміщень. Багато покупців застосовують пилосос без мішка також для очищення салону автомобіля. Циклонная система фільтрації забезпечує потужне всмоктування і ефективну очистку повітря від бруду. Основна робоча щітка впорається зі збором пилу на гладких і ворсистих поверхнях. Щілинну насадку можна використовувати для догляду за меблями і очищення важкодоступних зон. Серед переваг представленої моделі — зручність очищення контейнера. Доглядати за агрегатом так само просто, як і пилососити: сміття легко висипається з ємності, а при необхідності останню можна обполоснути водою. Щоб замовити пилосос Rowenta, звертайтеся до наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті.

Технічні характеристики / порівняння

Експлуатаційні характеристики
Потужність 550  W
Your habits Deep and unlimited cleaning  
Система фільтрації
Кількість рівнів фільтрації 3  
Контейнер для пилу 2.5L  
Фільтрація FOAM + CYCLONE + HIGH EFFICIENCY FILTER  
Зручність користувача
Робочий радіус 8.8  m
Довжина шнура живлення 6.2  m
Ручка Класична ручка з вбудованою щіткою Easy Brush  
Маневреність 1 коліщатко з поворотом на 360 ° + 2 великих задніх колеса  
Система налаштування потужності Вручну  
Система паркування 1  
Індикатор максимального рівня пилу    
Ручка для перенесення    
Захист Бампер 360°  
Включаючи пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Труба Телескопічна металева труба  
Насадки для підлоги 2 positions classic (SPA II)  
Щілинна насадка 2 в 1    
Додаткові пристосування для прибирання підлоги та аксесуари
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Упевніться в тому, що аксесуари, трубки й гнучкі шланги не засмічені частково або повністю та що фільтри не закорковано.
Спрацював запобіжник захисту пилососа від перегрівання. Необхідно очистити фільтр електродвигуна, замінити мікроактивний фільтр (відповідно до моделі) і замінити мішок для пилу або випорожнити пилозбірник. Потім зачекайте 30 хвилин, перш ніж знову ввімкнути прилад.
Витягніть його повністю й натисніть перемикач змотування шнура. Якщо проблема не зникла, зверніться до авторизованого сервісного партнера.
Ці явища можуть пояснюватися кількома причинами:
• регулятор-хрестовина знаходиться в повністю відкритій позиції, закрийте його.
• потік всмоктування заблоковано: перевірте трубу, сопло й шланг.
• контейнер або мішок заповнений, замініть його або випорожніть (залежно від моделі).
• систему фільтрації засмічено, очистьте або замініть її.

Якщо проблема не зникає, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Всмоктувальна електрична щітка — це вузол, що складається зі щітки, яка обертається, й електродвигуна. Вона забезпечує високу ефективність прибирання й здатна видаляти з килимів нитки, волосся людей і шерсть тварин тощо.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.