ROWENTA AQUA BOOST HU4020F0

AQUA BOOST HU4020F0
Розумне зволоження і вдень, і вночі.

Збалансований рівень вологості повітря необхідний для підтримання комфорту в домі. Насолоджуйтеся потужним зволоженням, інтелектуальними налаштуваннями та антибактеріальним рішенням зі зволожувачем повітря Aqua Boost від Rowenta. Все це в ергономічному дизайні з новим верхнім отвором для води для безпроблемного використання!

Номер для довідки : HU4020F0

* Бореться з розмноженням мікробів у водній основі пристрою, видаляє до 99,9% бактерій Escherichia Coli та Staphylococcus Aureus, які представляють більшість бактерій, які, як відомо, існують після 30 хвилин використання приладу в режимі теплого туману - за нормальних умов використання. Випробування проводила незалежна лабораторія.

Перевагитовару

Rowenta Aqua Boost: ідеальна зволоженність для вашого дому

Коли справа доходить до сухості повітря в будинку, Rowenta має рішення: представляємо новий зволожувач повітря Aqua Boost. Потужна подача туману в поєднанні з випускними отворами на 360° забезпечує швидке й однорідне зволоження, щоб миттєво досягти бажаного рівня вологості вдома. Його новий верхній отвір для наповнення дозволяє легко змінювати воду одним рухом, а його антибактеріальна дія гарантує знищення 99,9% бактерій у краплі води*, що означає чистіший туман для вас та ваших близьких. Пропонуючи широке покриття до 50 м2, цей домашній зволожувач навіть оснащений інтелектуальним контролем вологості, який автоматично підтримує оптимальний рівень вологості - ідеальне рішення для спальні або дитячої кімнати. І останнє, але не менш важливе: його безшумна конструкція та висока автономність означають потужне зволоження протягом усієї ночі та спокійний сон!

Технічні характеристики / порівняння

ТЕХНОЛОГІЯ
Тип продукту Зволожувач повітря  
Вид технологій Ультразвук  
Пара Теплий і холодний  
ПРОДУКТИВНІСТЬ
>40 m2  
>8 h (cover a night of sleep)  
Very quiet (<40 db(A))  
РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ
Автоматичний режим    
Нічний режим    
Сенсори Нет  
Гігрометр    
Індикатор рівня вологи в приміщенні    
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Антибактеріальний захист    
Картридж від накипу    
Автоматичне вимкнення    
Панель керування Електронна  
Тип розетки Євро  
Manual  
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Перш ніж починати чищення, переконайтеся, що прилад вимкнено й від’єднано від розетки.
Забороняється занурювати базу приладу або його шнур і штекер живлення у воду або іншу рідину. Ніколи не використовуйте для чищення приладу засоби для миття або чищення.
Важливо регулярно очищувати резервуар для води, камеру розпилювання (навколо керамічного диска) й вентиляційні отвори під приладом.
Очищення диска: регулярно очищуйте диск, що уникнути утворення накипу. Не використовуйте тверді або абразивні матеріали, щоб не пошкодити диск.
Очищення резервуара для води: зніміть картридж захисту від накипу (залежно від моделі) та промийте його чистою водою, потім промийте резервуар і його кришку мильною водою.
Очищення камери розпилювання: заповніть камеру розпилювання розчином, що складається з одної частини води на одну частину білого оцту, й залиште на 4 години, потім злийте розчин і промийте камеру чистою водою (зверніть увагу, що вода не повинна потрапити в отвір для подачі повітря).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.