ROWENTA PURE AIR GENIUS PU3080F0

PURE AIR GENIUS PU3080F0
Знищує до 99.99% алергенів*

До побачення алергії, привіт чисте повітря! Завдяки очищувачу повітря Pure Air Genius ви можете нарешті легко дихати: безшумний, екологічно чистий очищувач повітря від Rowenta фільтрує до 100% алергенів і дрібних частинок для чистого повітря всього за 4 хвилини * завдяки високоефективній системі фільтрації, що включає Allergy+ фільтр. Керуйте очищувачем легко за допомогою вашого смартфону. За допомогою вбудованих датчиків забруднення очищувач автоматично адаптується до повітря у вашому домі для максимальної фільтрації вдень та вночі. * Розрахунок для кімнати 10 м²

Номер для довідки : PU3080F0

UAH 10 999,001 UAH 10999.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

* у швидкості 2, зовнішній тест, здійснений у грудні 2019 року

Перевагитовару

Очищувач повітря Rowenta Pure Air Genius: дихайте легко!

Зробіть алергію вдома справою минулого! За допомогою очищувача повітря Pure Air Genius від Rowenta ви можете легко дихати, знаючи, що повітря у вашому домі безпечне, чисте і не містить алергенів. Його чотири високоефективні рівні фільтрації забезпечують це, фільтруючи до 100% алергенів і дрібних частинок, включаючи формальдегід, пилок та волосся домашніх тварин, чисте повітря лише за 4 хвилини *. Його розумна система виявляє шкідливі домішки повітря за допомогою вбудованих датчиків частинок і газу, автоматично адаптуючи свою швидкість фільтрації. Цей екологічний очисник повітря, який споживає менше енергії, ніж світлодіодна лампочка, також є надзвичайно тихим на мінімальній швидкості, для безперешкодного використання. Дизайн із зручним додатком для візуалізації рівнів якості повітря в приміщенні та на відкритому повітрі в режимі реального часу, відстеження кількості забруднення, дистанційного керування очищувачем та створення персоналізованого розкладу. Крім того, завдяки партнерству з престижними лабораторіями Plume, ви можете насолоджуватися реальними звітами про якість повітря та пилку в реальному часі для вашого міста. * Розрахунок для кімнати 10 м²

Технічні характеристики / порівняння

Тип продукту Очищувач повітря  
Вид технологій Фільтрація  
Кількість швидкостей 4  
Зручність використання
Таймер 1-2-4-8  h
Індикатор заміни фільтрів    
Захист від дітей    

Документація

Запитання та відповіді

Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.