ROWENTA Urban Cool VU6720F0

Urban Cool VU6720F0
Потужне охолодження, ультратонкий дизайн

Вентилятор вежового типу Rowenta Urban Cool забезпечує оптимальну свіжість завдяки ультратонкому дизайну, який ідеально вписується в інтер'єр та зручний для зберігання. Завдяки трьом швидкостям і вибору зосередженого або коливального повітряного потоку він ідеально адаптується до будь-якої ситуації.

Номер для довідки : VU6720F0

Перевагитовару

Сучасність поєднується з прохолодою для потужного освіження в ультратонкому вентиляторі вежового типу!

Відкрийте для себе сучасний вентилятор вежового типу, який відходить на другий план завдяки своїй ультратонкій конструкції. Ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, він забезпечує потужний повітряний потік для оптимальної свіжості без компромісів у продуктивності — і все це виглядає чудово! Насолоджуйтесь індивідуальним відчуттям свіжості, адаптованим до будь-якої ситуації. Виберіть одну з 3 різних швидкостей, а також коливальний або сфокусований потік повітря. Потім транспортуйте з кімнати в кімнату та зберігайте з легкістю завдяки легкій конструкції та вбудованій ручці.

Технічні характеристики / порівняння

КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Панель керування Механічна  
Ручка    
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ
Ступінь захисту оболонки 20  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Частота обертання 50  Hz
Number of settings 3 speeds  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.