ROWENTA CLASSIC VU6140F0

CLASSIC VU6140F0
Гарний і простий у використанні вентилятор

Вентилятор моделі Classic забезпечує оптимальну свіжість разом зі зручною для транспортування формою. Завдяки трьом швидкостям і вашому вибору сфокусованого або коливального повітряного потоку він ідеально адаптується до будь-якої ситуації. Вбудований таймер самостійно вимкне вентилятор через обраний вами час (до двох годин), для додаткової простоти використання і повного спокою.

Номер для довідки : VU6140F0

Перевагитовару

Освіжайтеся щодня

Модель вентилятора Classic поєднує в собі гарний і простий у використанні дизайн з потужним повітряним потоком, забезпечуючи оптимальну свіжість. Його легко розмістити або скласти, він має потужну продуктивність, забезпечуючи велику дифузію повітря по всій кімнаті. Обирайте відповідну вам швидкість з 3 варіантів, а також коливальний або сфокусований потік повітря для індивідуального відчуття свіжості, адаптованого до будь-якої ситуації. Для додаткового комфорту вбудований таймер на дві години дозволяє вам спокійно займатися своїми справами.

Технічні характеристики / порівняння

КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Довжина шнура живлення 1.8  m
Панель керування Механічна  
Кількість налаштувань 3  
Ручка    
Таймер    
Таймер 2  h
Дисплей ВІДСУТНІЙ  
РІВЕНЬ ШУМУ
Мінімальний рівень шуму 50  dB(A)
Максимальний рівень шуму 59  dB(A)
СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ
Автоматичне вимкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-  V
Частота обертання 50-60  Hz
Режим для екстремально спекотної погоди    
Потужність 35  W
Автономний режим NO  

Документація

Запитання та відповіді

Обов’язково перевірте стан приладу, мережевої розетки й шнура живлення. Тримайте прилад на відстані 50 см від будь-яких предметів (фіранок, стін, аерозолів тощо). Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Не торкайтеся приладу вологими руками. Перед початком роботи переконайтеся, що прилад знаходиться на твердій рівній поверхні й в правильній позиції для роботи (вертикально, на ніжках).
Перш ніж пересувати вентилятор, обов’язково вимкніть його й від’єднайте від розетки.
Цей прилад має знаходитись на відстані більше 50 см від будь-яких об’єктів (стін, фіранок, аерозолів тощо). Пам’ятайте, що пропонуються горизонтальні й вертикальні моделі приладу, більшість з яких дозволяє регулювання, тож обирайте вентилятор з урахуванням вільного місця й оздоблення інтер’єру.
Так, систему спроектовано для використання будь-яких інсектицидних пластин.
Перед виконанням будь-яких робіт з обслуговування обов’язково від’єднайте вентилятор від розетки. Очистити прилад можна ледь вологим шматком тканини. Не допускайте потрапляння води всередину приладу. Очистьте передню решітку за допомогою пилососа. У жодному разі не використовуйте абразивні засоби для чищення, що здатні пошкодити поверхні приладу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо цю функцію ввімкнено, вентилятор починає автоматично повертатися зліва направо, а потім справа наліво, рівномірно розподіляючи потік повітря в кімнаті. Якщо потрібно, щоб потік повітря був спрямований в одне місце, слід вимкнути цю функцію.
Ця система використовує рух повітря, що створюється вентилятором, щоб розповсюджувати засіб від комарів.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.