ROWENTA AIR FORCE HQ7112

AIR FORCE HQ7112
Комфортна температура цілий рік

Air Force поєднує обігрівач та вентилятор в одному потужному приладі. Технологія циркуляції повітря Air Circulator 2-в-1 забезпечує оптимальну температуру незалежно від сезону. Air Force  - це найпотужніший обігрівач та високоякісний, безшумний вентилятор від Rowenta. Зручні характеристики роблять його ідеальним помічником для підтримання оптимальної температури в помешканні цілий рік.

Номер для довідки : HQ7112F0

Перевагитовару

Обігрівач повітря і вентилятор Air Force 2 в 1: комфортна температура цілий рік

Насолоджуйтесь комфортною температурою у помешканні протягом усього року завдяки найпотужнішому обігрівачу і високоефективному тихому вентилятору 2 в 1 Rowenta Air Force. Запатентована технологія циркуляції повітря Air Circulator гарантує широку зону покриття кімнати - для швидкого обігріву або охолодження приміщення. Цей потужний і високоефективний прилад не буде заважати вам під час сну, роботи або перегляду телевізора дякуючи безшумному режиму. Автоматичний режим налаштовує обігрівач або вентилятор відповідно до ваших потреб, забезпечуючи температуру оптимального комфорту. Прилад оснащений такими зручними функціями, як таймер та відкладений старт (запрограмуйте та залишіть прилад, поки займаєтесь своїми справами), а також пульт дистанційного керування з вбудованим тримачем - для зручного керування на відстані. Еко-режими дозволяють заощадити до 50% енергії *. Насолоджуйтеся оптимальною температурою в помешканні незалежно від в сезону завдяки обігрівачу і вентилятору 2 в 1 Air Force Hot & Cool! * у порівнянні з роботою приладу на максимальній потужності.

Технічні характеристики / порівняння

ТИП ПРИЛАДУ
Тип 2 in 1 : обігрівач + вентилятор  
Кольори БІЛИЙ/СРІБНИЙ  
Варіанти обробки ГЛЯНЦЕВЕ / МАТОВЕ  
Висота 0.4  m
Технічні характеристики
Frequency of use Daily  
Room coverage >40 m2  
Timer / Auto-off    
Delayer start    
Еко-режим    
Напруга 220 - 240   
Частота обертання 50  Hz
Робочі характеристики
Потужність 2600  
Кулер    
Площа обігріву (м2) 40-45 м²  
Безпека
Автоматичне вимкнення    
Індикатор ввімкнення    
Ступінь захисту оболонки 20  
Простота і легкість використання
Довжина шнура живлення 1.40  m
Настінне кріплення НІ  
Термостат Електронний  
Ручка    
Пульт дистанційного керування    
Кріплення для зберігання пульта дистанційного керування    
Дисплей Світлодіодний  
Електронний тип управління
Таймер    
Незамерзаючий    
Безшумність
Мінімальний рівень шуму 45  dB(A)

Документація

Запитання та відповіді

У разі перегрівання активується сигнал тривоги, вмикається світловий сигнал і нагрівальний елемент відключається від електроживлення. Пристрій увімкнеться відразу, як охолоне й повернеться до нормального стану.
Щоб захистити труби взимку, наприклад якщо термостат не розташовано в положенні запобігання замерзанню, а температура в приміщенні становить 5 °С, пристрій увімкнеться автоматично. У цьому положенні підтримуватиметься кімнатна температура близько 7 °C (за умови, що потужність приладу відповідає розмірам приміщення).
Перш ніж намотувати шнур, зачекайте, поки прилад охолоне. Коли ви не використовуєте прилад, зберігайте його в сухому місці.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Установіть усі перемикачі у вимкнене положення й вийміть вилку з розетки.
Ні, споживання електроенергії залежить виключно від потужності обігрівача.
Співвідношення рівня потужності й площі обігріву залежить від бажаної температури, зовнішньої температури й ступеня ізоляції будинку. Середнє співвідношення становить 100 Вт/м².
Двигун вентиляторного обігрівача працює без нагрівального елемента.
Ні. Потрібно дотримуватися правил безпеки, що стосуються використання обігрівачів у ванній кімнаті. Слід перевірити, чи призначено прилад для використання в будь-якій кімнаті будинку, зокрема в таких кімнатах, де є ризик розбризкування води: на кухні, у ванній тощо. Див. обмеження з використання в посібнику.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.