ROWENTA Sport Collection TN5202F0

Sport Collection TN5202F0
Надпотужна продуктивність підстригання

Rowenta Sport Collection поєднує в собі надійність і тривалу роботу, створюючи машинку для стрижки волосся, яка щоразу гарантує гарний результат. А завдяки 120 хвилинам автономності, а також світлодіодному індикатору заряду акумулятора,ваша машинка не розрядиться в самий невдалий момент. Відкрийте для себе широкий спектр високоточних налаштувань для отримання детальних персоналізованих результатів саме так, як ви хочете. Залишайтесь завжди стильним завдяки надтривалій автономності та увазі до деталей. Усе це, підкріплене лезами зі 100% нержавіючої сталі та технологією самозаточування лез, забезпечує тривалу ефективність.

Номер для довідки : TN5202F0

*На основі 5-хвилинного сеансу стрижки, 3 рази на тиждень

Перевагитовару

Надпотужна продуктивність підстригання

Відкрийте для себе Sport Collection, машинку для стрижки з високоякісними лезами з нержавіючої сталі з титановим покриттям, які забезпечують ідеальну стрижку одним рухом навіть на густому волоссі. Ця машинка для стрижки забезпечує до 120 хвилин неперевершеної автономності, 90-хвилинну швидку зарядку та зручний індикатор батареї, тож ваша машинка не розрядиться в неочікуваний момент. Крім того, його технологія самозаточування лез та діапазон довжин різання забезпечують персоналізовані результати кожного разу.

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
1 mm  
Зони Для волосся голови  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Регульований  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Men  
0,5 to 30 mm  
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Голівка, що миється  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Зберігання Чохол  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
   
Тип розетки Євро  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.