ROWENTA x KARL LAGERFELD Perfect Line TN152LF0

Perfect Line TN152LF0
Професійні результати. Майстерність зачіски.

З машинкою для стрижки волосся Perfect Line ваша зачіска завжди виглядатиме ідеально. 28 налаштувань, 6 насадок і 3 мікроналаштування, обіцяють чіткий, персоналізований результат. Ця машинка для стрижки волосся для чоловіків оснащена професійним мотором для високоефективного підстригання за один рух та для можливості бездротового використання та від мережі. Крім того, модель пропнує достатній заряд — до 2,5 годин безперервної роботи та світлодіодний індикатор, який показує стан акумулятора — для стрижки без переживань та повного спокою. Машинка для стрижки також оснащено лезами, які слугуватимуть 15 років.*

Номер для довідки : TN152LF0

Перевагитовару

Ідеальна машинка для неперевершеної стрижки

Машинка для стрижки волосся Perfect Line гарантує створення неперевершеної стрижки, завдяки 28 налаштуванням, 6 насадкам і 3 мікроналаштуванням — для ідеальних результатів до дрібниць. Насолоджуйтесь процесом стрижки без стресу та переживань завдяки професійному мотору, який забезпечує високоефективне підстригання, а також літій-іонній батареї з індикатором стану акумулятора, що забезпечує до 2,5 годин безперервної роботи та гарантує повний спокій!

Технічні характеристики / порівняння

Точність
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
0,5 mm  
Зони Для волосся голови  
Мікро-режим настройки довжини стрижки Перемикач лез  
Використання типи зачісок
Лезо для волосся    
Напрямні для стрижки (різновид) Кріплення, фіксатор  
>120 min  
Men  
Живлення Бездротове + дротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки Світловий дисплей  
Особливості
Voltage 100-240  V
   
   
   
Знімний шнур живлення    

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.