ROWENTA Forever Sharp Ultimate - Xpert TN6200F4

Forever Sharp Ultimate - Xpert TN6200F4
Підстрижіть, обробіть і поголіть бороду, щоб ідеально опанувати свій стиль

Відкрийте для себе найкращий тример для бороди для чоловіків! Від нульового гоління до середньої довжини бороди за допомогою Rowenta Forever Sharp Ultimate досягніть бездоганного стилю та повного контролю над своїм виглядом. Його леза з нержавіючої сталі на 100% з титановим покриттям ніколи не потребують заміни, щоб забезпечити тривалу чіткість та ідеальний розріз за один раз - навіть на щільній бороді. Цей електричний тример поєднує в собі спеціальні інструменти для бороди та високотехнологічні функції, які не підведуть вас - незалежно від обставин!

Номер для довідки : TN6200F4

*Does not shave as close as a traditional shaver, so your skin always stays comfortable.

*Not for use under water **Does not shave as close as a traditional shaver

Перевагитовару

Rowenta Forever Sharp Ultimate: підстригайте, обробляйте та голіться, щоб опанувати свій стиль

Ідеальний домашній помічник для комплексного догляду за бородою та вусами. Комплект Rowenta TN6200F4 включає жорсткий чохол та сім популярних насадок, необхідних для професійного гоління, стрижки та окантування. Ціна машинки виправдана не лише функціоналом набору, а й підвищеною потужністю і надійністю: прилад підійде навіть для дуже жорсткого та довгого волосся. Характеристики та переваги: За більшістю параметрів тример Rowenta TN6200F4 займає топові позиції у споживчих рейтингах завдяки: Високій ефективності та надійності. Прилад оснащений потужним електромотором і унікальними лезами з титановим покриттям, що самозаточуються. Вони розраховані на експлуатацію до 15 років. Тривалою автономною роботою. До двох годин безперервної роботи або до двох місяців при періодичному використанні 2–3 рази на тиждень. Максимальній комплектації. Використовуйте прилад як повноцінний стайлер для бороди та тіла. Ця модель дасть змогу завжди мати взірцеву коротку або середню бороду, оскільки є можливість вибору довжини при стрижці від 8 до 17 мм, а також забезпечить бездоганне гоління щетини на висоту 1–6 мм. Де купити? В Україні товари Rowenta реалізуються через магазини наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Ви завжди можете отримати додаткову консультацію і замовити тример для вусів і бороди через онлайн-сервіси. Rowenta надає розширені гарантії на свої продукти до 10 років.  

Технічні характеристики / порівняння

Параметри стрижки
Матеріал леза Stainless steel  
Покриття леза Titanium  
Швидкість мотора (оборотів в хвилину) 8000  
Налаштування швидкості 1  
Точність
Мінімальна довжина стрижки 0.5  mm
Високоточне налаштування 1  mm
Індикатор довжини стрижки Направляючі, гребінь  
1 mm  
Зони Для бороди  
Використання типи зачісок
Насадка для бороди    
Розмір насадки для бороди 32  mm
Тип направляючих для бороди Кріплення, фіксатор  
Опція триденної неголеності (щетини)    
Напрямні для стрижки бороди - високоточна налаштування 1  mm
Діапазон регулювання довжини стрижки бороди 0.5 to 17mm  
Позиції довжини стрижки бороди 15  
Міні голівка для гоління    
7  
3 day beard and long beard  
120 min  
Powerful and long-lasting (Li-Ion)  
Кількість батарейок 1  
Men  
Автономний режим 120 min  
Час зарядки 1h30  h
Батарея, що швидко заряджається    
Живлення Бездротове функціонування  
Тип акумулятора Літій-іонний  
Зручність використання
Голівка для гоління, що знімається    
Очищення Дозволено мити без обмежень  
Набір для чищення Масло + щіточка для чистки  
Індикатор зарядки LCD дисплей  
Зберігання Дамська сумочка  
Особливості
Кольори Blue  
Voltage 100-240  V
Довжина шнура живлення 1  m
Додаткові аксесуари в комплекті Skin Comfort accessory for beard and body usage  
   
   
   
Технологія Wet&Dry    
Тип розетки Євро  
Plug color Black  

Документація

Запитання та відповіді

Ні. Ми радимо не стригтися самостійно — як із міркувань безпеки, так і для отримання кращих результатів.
Ні. Машинка не може заряджатися й одночасно працювати.
Ми радимо стригти цією машинкою чисте, але при цьому сухе волосся.
Перед першим використанням прилад треба заряджати впродовж 14 годин. Протягом 3 наступних разів використання машинки треба дати їй повністю розрядитися. Після цього рекомендований час заряджання становить 8 годин. Якщо світиться червоний індикатор заряджання, ваш прилад заряджається.
Після кожного використання треба очистити леза за допомогою спеціальної щітки для чищення, що входить у комплект. За потреби можна скористатися ледь вологим шматком тканини. Для більш ретельного чищення лез у деяких моделях можна повністю знімати леза з машинки.
Щоб забезпечити високі робочі якості машинки, важливо змащувати леза після кожних 2-3 разів використання. Використовуйте для цього мастило, що постачається разом із машинкою, або високоякісне мастило, що не містить кислоти (наприклад, мастило для швейних машин). Нанесіть одну краплю мастила на кожний кінець леза, потім дозвольте машинці попрацювати кілька хвилин і витріть залишки мастила шматком тканини.
Наші машинки не вимагають частого очищення (за умови, що вони не використовуються для стриження різних людей). Очищайте леза після кожного використання за допомогою маленької щіточки. Тією ж маленькою щіткою можна вичищати волоски з гребінця.
Ні. В моделях, що перезаряджаються, слід використовувати тільки NiCd або NiMH акумулятори. Не вставляйте звичайні батарейки, оскільки вони можуть розплавитися.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
Ні. Наші машинки призначені тільки для стриження волосся. Інші варіанти використання можуть призвести до погіршення якості роботи приладу або травми.
Якщо в машинці встановлений акумулятор, що перезаряджається, його повного заряду вистачає на 40 хвилин роботи.
Коліщатко мікроналаштування допомагає точно відрегулювати довжину, забезпечуючи бездоганно акуратну стрижку волосся і бороди.
Можливі налаштування:
Положення 1 = 0,8 мм
Положення 2 = 1,1 мм
Положення 3 = 1,4 мм
Положення 4 = 1,7 мм
Положення 5 = 2,0 мм
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.