ROWENTA ULTIMATE PRO CV9620

ULTIMATE PRO CV9620
Оптимальна потужність для професійного догляду за волоссям

Фен Rowenta Brushless створений для професійної якості висушування і приголомшливої укладки. Завдяки цифровому приводу фен Rowenta Brushless буде служити вам довше, ніж фен зі звичайним АС мотором. Оптимальна потужність висушування і різноманітність функцій дозволять вам виглядати чудово кожен день.

Номер для довідки : CV9620F0

Фен створений для швидкого висушування волосся і стійкої укладки. Вибираючи цю модель, ви одержуєте надійний прилад, який робить ваше волосся ідеальним, яку б стрижку або зачіску ви не захотіли завтра або через рік.

Гнучкі настройки температури й швидкості, щоб швидко сушити й ідеально укладати волосся будь-якого типу. Потужність та температура регулюються окремо. Цифровий мотор робить цю модель супернадійною, потужною й особливо довговічною, а також дозволяє на третину скоротити звичайний час сушіння. При цьому цифровий мотор працює неголосно й розрахований на тривалий термін служби. Завдяки іонізатору — мінімізує вплив статичної електрики, що сприяє збереженню структури волосся й тривалості укладки. Дизайн не просто стильний — він ергономічний, тому феном зручно користуватися: ніяких зайвих рухів і втомлених рук. Є два сопла й різні насадки для створення зачісок різних стилів, від буйних локонів до модельної укладки. Функція холодного повітря добре закріпить результат. Придбати фен у наших партнерів Якщо купити Rowenta CV9620 із цифровим мотором у магазинах наших офіційних дистриб'юторів, ви гарантовано купуєте сертифікований товар і користуєтеся всіма перевагами, які компанія Ровента пропонує своїм покупцям. Зокрема, це гарантійне обслуговування й можливість протягом 10 років відремонтувати будь-яку техніку виробника.   Rowenta — компанія зі світовим ім'ям, яка робить якісні речі для тривалого використання. До речі, преміальний вид і самого фена, і пакування роблять його чудовим подарунком!

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Покриття Відсутнє  
Насадка-концентратор 2  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Дбайливий режим температури    
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора Цифровий  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.