ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE CV9820

ULTIMATE EXPERIENCE CV9820
Фен Ultimate Experience для створення неперевершених образів

Відкрийте для себе фен, який перетворює повітря в догляд: фен Rowenta Ultimate Experience використовує силу позитивних і негативних іонів для забезпечення першокласного догляду за безкомпромісних стандартах продуктивності. Технологія Air-to-Care допомагає захистити від забруднень і пилу, посилюючи природну красу вашого волосся. Подаруйте собі укладку з легкістю, оскільки система Switch & Style System дозволяє одним рухом перейти від сушки до укладання.

Номер для довідки : CV9820F0

Стильний дизайн розроблений професіоналами 

* Зовнішній лабораторний тест, 30 жінок, Франція, 2019 р

** У порівнянні зі звичайним іонним феном виробника.

Перевагитовару

Фен Ultimate Experience Hair Dryer: неперевершений догляд 

Фен Rowenta Ultimate Experience забезпечує винятковий рівень догляду та чудові результати, а також простоту і безкомпромісну продуктивність преміум-класу. Нова технологія Air-To-Care пропонує подвійну іонну захист, яка допомагає захистити фен від пилу і забруднень, одночасно підвищуючи природну красу вашого волосся і забезпечуючи тривалий сяйво. Ексклюзивна система Switch & Style дозволяє завжди мати під рукою вбудовані насадки, одним натисканням можна з легкістю перейти від сушки до укладання. Відкрийте для себе ідеальне поєднання догляду та продуктивності: три налаштування швидкості / температури для адаптації потоку повітря і тепла до типу волосся, поліпшена ергономіка для виняткового комфорту.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 1500  W
Швидкість потоку повітря (км/год) 160  
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 3  
Обдув холодним повітрям    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Додаткові аксесуари в комплекті Switch & Style System  
Напруга 220-240   
Довжина шнура живлення 2.5  m
Кольори Black & Copper  
Тип розетки Євро  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора BLDC  
Знімна решітка    
Компактний розмір    
Premium gift box    
Lightweight    
Інші Air-To-Care Technology  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.