ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE CV9820

ULTIMATE EXPERIENCE CV9820
Фен Ultimate Experience для створення неперевершених образів

Відкрийте для себе фен, який перетворює повітря в догляд: фен Rowenta Ultimate Experience використовує силу позитивних і негативних іонів для забезпечення першокласного догляду за безкомпромісних стандартах продуктивності. Технологія Air-to-Care допомагає захистити від забруднень і пилу, посилюючи природну красу вашого волосся. Подаруйте собі укладку з легкістю, оскільки система Switch & Style System дозволяє одним рухом перейти від сушки до укладання.

Номер для довідки : CV9820F0

Стильний дизайн розроблений професіоналами 

* Зовнішній лабораторний тест, 30 жінок, Франція, 2019 р

** У порівнянні зі звичайним іонним феном виробника.

Перевагитовару

Фен для волосся ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE CV9820

Легка і компактна модель Rowenta CV9820 з професійним безколекторним двигуном має всі необхідні якості, щоб легко задовольнити ваші вимоги: в залежності від довжини і стану волосся можна самостійно вибирати швидкість подачі та температуру повітря або використовувати автоматичний режим Advanced care. Прилад запам'ятає останні настройки і наступного разу запуститься на потрібній позиції.   Продумана система перемикачів Switch & Style System дозволяє швидко переходити від сушки до створення ефектної зачіски. Щоб завиті за допомогою концентратора чи щітки локони довше зберігали форму, використовуйте функцію холодного обдуву (холодний постріл). Досвідчені стилісти стверджують, що п'ятисекундна обробка холодом допомагає отримати хорошу стійку укладку.   Як належно фену преміум-класу, в конструкції Rowenta CV9820 передбачений генератор іонів: завдяки фірмовій технології Air-to-Care суттєво зменшується негативний вплив гарячого повітря. Фен насичує повітряний потік іонами, які перешкоджають накопиченню статичної електрики і зневодненню волосся. Якщо вам часто доводиться робити експрес-сушку, зупиніть свій вибір на пристроях з іонізатором.   Корпус фена оснащений зручною знімною сіткою — це допомагає попередити потрапляння в фільтр волосся і сторонніх предметів. Довгий шнур дозволяє облаштувати зручне місце для стайлінгу будь-де у приміщенні.   Ознайомитися з повним асортиментом фенів Rowenta і замовити таку модель можна в магазинах наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. На продукцію компанії діє гарантія 10 років з думкою про покупців.

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.