ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY CV5812

STUDIO DRY CV5812
Ультрашвидко

Модель Rowenta CV5812 серії Studio Dry — хороший вибір, якщо потрібно швидко і дбайливо підсушити волосся або зробити ефектну укладку. Потужність приладу — 2100 Вт, цього достатньо для волосся будь-якої довжини.

Номер для довідки : CV5812F0

Перевагитовару

Фен для волосся ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY CV5812

Управління пристроєм передбачає регулювання швидкості (дві позиції) і температурного режиму (три позиції). Змінювати режими можна безпосередньо під час сушки. Для настройки фена на ручці передбачено відповідні важелі. Щоб ознайомитися з функціоналом і навчитися користуватися усіма опціями, досить одного застосування.   Керамічне покриття нагрівального елементу фена гарантує рівномірний нагрів, завдяки чому забезпечується обережний вплив на волосся.  Для точного напрямку гарячого потоку повітря в комплектації CV5812 передбачена професійна насадка — концентратор. Зафіксувати зачіску допоможе обробка завитого пасма холодним повітрям (опція холодного обдування). Додатково фен оснащений з'ємною решіткою, яка спрощує догляд за пристроєм. Для зручного зберігання приладу можна використовувати міцну навісну петлю. Щоб одержати кваліфіковану консультацію по різних моделях фенів та замовити сертифіковані товари Rowenta, звертайтесь до магазинів наших офіційних дистриб'юторів, вказаних на сайті. Компанія Rowenta надає 10-річну гарантію на свої товари — навіть після завершення гарантійного терміну ви зможете отримати професійне клієнтське обслуговування.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Тип розетки Євро  
Plug Shape Straight Plug  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.