ROWENTA STUDIO DRY CV5384F0

STUDIO DRY CV5384F0
ВИСОКА ЯКІСТЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ТА ПРОСТОГО СУШІННЯ
Фен для швидкого та легкого сушіння Rowenta Studio Dry - це неймовірно ефективний прилад, який забезпечить відмінні результати укладки зі зниженим енергоспоживанням до 20%*. Насадка-концентратор потрійної точності забезпечить направлений потік повітря, що гарантує ідеальний контроль за процесом укладки. Три налаштування потоку повітря та температури для створення індивідуальних неповторних образів. Функція обдуву холодним повітрям допоможе зафіксувати зачіску наприкінці сушіння.

Номер для довідки : CV5384F0

Перевагитовару

МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ ТА БЕЗДОГАННИЙ КОНТРОЛЬ

Фен Rowenta Studio Dry забезпечує неймовірну ефективність сушіння, що дозволяє створювати розкішні зачіски і повністю контролювати увесь процес укладки. Цей легкий у використанні прилад має потужність 2100 Вт для вражаючої ефективності сушіння та меншого на 20% енергоспоживання*. Насадка-концентратор потрійної точності забезпечить направлений потік повітря для неймовірного контролю за процесом укладки, а три режими потоку повітря і температури дозволять вам налаштовувати ці параметри безпосередньо під час сушіння. Цей високоефективний фен оснащений різноманітними сучасними характеристиками, включаючи генератор іонів для легкої та зручної укладки вашого волосся. Функція обдуву холодним повітрям допоможе зафіксувати зачіску наприкінці сушіння. Фен Rowenta Studio Dry: вражаюча ефективність сушіння ще ніколи не була настільки простою.

*Модель потужністю 1700 Вт у порівнянні із моделлю на 2100 Вт від одного виробника

*Модель потужністю 1700 Вт у порівнянні із моделлю на 2100 Вт від одного виробника.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 1700  W
Ефективність 2100  Effiwatts
Налаштування швидкості/температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
Генератор іонів    
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.80  m
Кольори Чорний та червоний  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.