ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY CV5372F0

STUDIO DRY CV5372F0
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ТА ЛЕГКОГО СУШІННЯ
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ТА ЛЕГКОГО СУШІННЯ. Фен Rowenta Studio Dry для високоякісного, швидкого та ефективного сушіння зі зменшеним на 20%* споживанням електроенергії. Він оснащений насадкою-концентратором із потрійною точністю потоку повітря, яка забезпечує ідеальний контроль за укладкою завдяки 3 налаштуванням, які допоможуть вам адаптувати потік повітря та створити власний неповторний образ. Функція обдуву холодним повітрям дозволяє закріпити результат укладки надовго.

Номер для довідки : CV5372F0

* Модель потужністю 1700 Вт у порівнянні з моделлю потужністю 2100 Вт від того ж виробника

* Модель потужністю 1700 Вт у порівнянні з моделлю потужністю 2100 Вт від того ж виробника

МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ ТА БЕЗДОГАННИЙ КОНТРОЛЬ

Для ефективного сушіння й професійної укладки ідеальним вибором стане фен для волосся Rowenta CV5372F0. Технічні характеристики пристрою повністю відповідають стандартам і потребам українського користувача, який бажає отримати найкраще за розумною ціною.   Переваги:   ●    Легкість, компактність і стиль. Конструкція пристрою продумана до дрібниць: від легкого, але міцного корпусу до ергономіки кожного елемента. ●    Енергоефективність. Завдяки сучасній технології Effiwatts при потужності 1700 Вт дає результативність, що дорівнює 2100 Вт. ●    Комплектація. До фену додається насадка-концентратор потрійної точності, яка направить потік повітря туди, куди вам потрібно. ●    Холодний обдув. У фені передбачена функція холодного обдуву, яка допоможе закріпити результат на тривалий час. ●    Інтуїтивно зрозуміла панель керування. Панель керування має 3 температурні та швидкісні режими, завдяки чому фен придатний для догляду за будь-яким типом волосся.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Налаштування швидкості/температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Кольори Чорний і рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.