ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY CV5372F0

STUDIO DRY CV5372F0
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ТА ЛЕГКОГО СУШІННЯ
ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ШВИДКОГО ТА ЛЕГКОГО СУШІННЯ. Фен Rowenta Studio Dry для високоякісного, швидкого та ефективного сушіння зі зменшеним на 20%* споживанням електроенергії. Він оснащений насадкою-концентратором із потрійною точністю потоку повітря, яка забезпечує ідеальний контроль за укладкою завдяки 3 налаштуванням, які допоможуть вам адаптувати потік повітря та створити власний неповторний образ. Функція обдуву холодним повітрям дозволяє закріпити результат укладки надовго.

Номер для довідки : CV5372F0

МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ ТА БЕЗДОГАННИЙ КОНТРОЛЬ

Розкішна зачіска та повний контроль! З феном Rowenta Studio Dry, потужність - у ваших руках. Маючи потужність 2100 ефВт, цей простий у використанні фен забезпечує високу ефективність сушіння із меншим на 20%* споживанням електроенергії. Насадка-концентратор потрійної точності забезпечить направлений потік повітря та повний контроль над процесом укладки, а 3 режими швидкості/температури дозволять вам налаштовувати потік повітря та температуру під час сушіння. Цей високоефективний фен оснащений різноманітними сучасними характеристиками для легкого та зручного догляду за волоссям. І для остаточного закріплення результату – функція обдуву холодним повітрям, що допоможе зберегти результат надовго. Фен Rowenta Studio Dry: ефективне сушіння ще ніколи не було простішим.

* Модель потужністю 1700 Вт у порівнянні з моделлю потужністю 2100 Вт від того ж виробника

* Модель потужністю 1700 Вт у порівнянні з моделлю потужністю 2100 Вт від того ж виробника

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 1700  W
Ефективність 2100  Effiwatts
Швидкість сушіння 5  g/min
Налаштування швидкості/температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Генератор іонів    
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Чорний і рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.