ROWENTA FOR ELITE STUDIO DRY + CV5432

STUDIO DRY + CV5432
Висока ефективність для надшвидкого сушіння та ідеального дизайну

Studio Dry - відмінний прилад для комфортного та зручного сушіння. Цей високопродуктивний фен з потужністю в 2400Вт забезпечить ефективне сушіння волосся із зменшеним енергоспоживанням, легкий, компактний, з покращеними характеристиками.

Номер для довідки : CV5432F0

UAH 849,001 UAH 849.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

МАКСИМАЛЬНА ЭФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ ЛЕГКОЇ ТА ІДЕАЛЬНОЇ УКЛАДКИ

Studio Dry - це ідеальний високопродуктивний прилад для сушіння та чудової укладки волосся без особливих зусиль . Фен забезпечує ідеальне поєднання продуктивності та простоти використання. Потужність в 2400 Вт забезпечує високоефективне сушіння волосся із на 20% меншим споживанням енергії. Отвір у задній частині приладу із металевою сіткою для максимальної подачі повітря. Відкрийте для себе професійний досвід тільки з використанням одного приладу для укладання волосся. 6 режимів швидкості / температури забезпечують повний контроль за будь-яким типом волосся. Іонний генератор робить розгладжує волосся,робить його слухняним та блискучим. Функція обдування холодним повітрям для закріплення зачіски та тривалого ефекту. Все це завдяки одному легкому компактному приладу, найпростішому використанні.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 1900  
Ефективність 2400  Effiwatts
Швидкість потоку повітря (км/год) 90  
Швидкість сушіння 5,6  g/min
Розмір насадки-концентратора 10  mm
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості/температури 6  
Налаштування швидкості 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
Петля для підвішування    
Технологія енергозбереження    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
Кольори Чорний та рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.