ROWENTA SILENCE AC RESPECT

SILENCE AC RESPECT
НАЙТИХІШИЙ ФЕН У ЄВРОПІ: У 5 РАЗІВ ТИХІШИЙ*  

НАДЗВИЧАЙНО ТИХИЙ, МАКСИМАЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ ІЗ SILENCE AC RESPECT. Rowenta представляє найтихіший фен серед провідних моделей з професійним мотором - Rowenta Silence AC. Спеціальний конусоподібний отвір забору повітря забезпечує плавність повітряного потоку всередині фена. Завдяки унікальній конструкції вентилятора знижується рівень звукових вібрацій, а бічні отвори зменшують поширення шуму в 5 разів.

Номер для довідки : CV7670D0

2 099,00 UAH1 UAH 2099.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ЧУДОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ ТА БЕЗШУМНА РОБОТА

Фен Silence AC Respect - флагман серед фенів лінійки Rowenta.

Це професійний фен з АС мотором і збільшеною потужністю для використання в домашніх умовах.

У даній моделі реалізована унікальна функція Silence: CV7670 - самий тихий фен у порівнянні з провідними брендами, він працює в п'ять разів тихіше звичайного фена.

А завдяки режиму Respect він забезпечує на 25% менше зневоднення волосся в порівнянні з сушінням на максимальному режимі.

Налаштування швидкості та температури забезпечують використання на професійному рівні з більшою ефективністю і якісної турботою про волосся.

*Серед 10 фенів з електромотором змінного струму це - модель, що найкраще продається в Європі, незалежні платформи продажу, 2012.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 2300  W
2300  W
2200  W
2100  W
Налаштування швидкості 2  
2  
2  
2  
Температурні режими 3  
3  
3  
3  
Ультра-холодне повітря    
   
   
   
Турбо-режим    
   
Покриття решітки Керамічний  
Керамічний  
Керамічний  
Концентратор 1  
2  
2  
1  
Дифузор    
   
Тип дифузора Стандартний  
Статичне, статичний, нерухомий  
Розмір концентратора 9  mm
6*69 mm & 8*71  mm
14*81  mm
Режим дбайливого сушіння    
   
Іонний генератор    
   
   
Безшумність 75  dB(A)
Зручна рукоятка    
   
   
Знімна решітка на магнітах    
   
   
   
Тип мотора Змінна напруга (струм)  
Змінна напруга (струм)  
Змінна напруга (струм)  
Змінна напруга (струм)  
Петля для підвішування    
   
   
Напруга 220-240  V
220-240  V
220-240  V
230  V
Шнур, що обертається    
   
   
Кольори Чорний та рожевий металевий  
Чорний та мідний  
Чорний і синій  
Білий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.