ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7840F0

SIGNATURE PRO AC CV7840F0
ШВИДКА І ПРОФЕСІЙНА УКЛАДКА ВОЛОССЯ
ШВИДКА ТА ПРОФЕСІЙНА УКЛАДКА ВОЛОССЯ. Фен Signature Pro AC забезпечує результати професійної якості швидко та ефективно завдяки генератору іонів, який знижує статичну електрику та робить волосся надзвичайно гладеньким, слухняним та неймовірно блискучим. Цей високоефективний фен оснащений надійним АС-мотором і з потужною подачею повітря до 100 км/год.

Номер для довідки : CV7840F0

Перевагитовару

ПОТУЖНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОГО СУШІННЯ ТА НЕЙМОВІРНИЙ БЛИСК

Прилад для створення професійної укладки в домашніх умовах — це Rowenta CV7840F0. Фен для волосся має технічні характеристики, які дозволяють без зусиль зробити волосся слухняним, гладким та шовковистим. Модель, огляд якої заслуговує вашої уваги, тому що: Оснащений ефективним АС-мотором, який забезпечує надшвидке сушіння волосся. Включає в себе іонну технологію, завдяки якій волосся стає шовковистим, м’яким і піддатливим для укладки будь-якої складності. Має сучасний, стильний дизайн і ергономічний корпус. Легкий у використанні і незамінний у поїздках та подорожах. Укомплектований трьома додатковими насадками: ультратонким 6 мм концентратором, класичним 9 мм концентратором і дифузором, який допомагає створити природний об’єм навіть без щітки. За допомогою цих насадок зробити будь-яку професійну укладку вдома самостійно більш ніж реально. Фен Rowenta CV7840 — ідеальне співвідношення якості й вартості. Має привабливу ціну й низку переваг. Ознайомтеся з нашою продукцією на сайті та оберіть оптимальний варіант. Купити товар ви можете в наших офіційних партнерів, які вказані на нашому сайті. Техніка Rowenta призначена для тривалого використання, крім того надається гарантія 10 років на всю продукцію незалежно від призначення та ціни. Rowenta має високий рейтинг в Україні і постійно підтверджує довіру вибагливих українців.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Швидкість потоку повітря (км/год) 100  
Налаштування швидкості/температури 6  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 2  
Тип насадки-дифузора Статичний  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.