ROWENTA SIGNATURE PRO AC CV7840F0

SIGNATURE PRO AC CV7840F0
ШВИДКА І ПРОФЕСІЙНА УКЛАДКА ВОЛОССЯ
ШВИДКА ТА ПРОФЕСІЙНА УКЛАДКА ВОЛОССЯ. Фен Signature Pro AC забезпечує результати професійної якості швидко та ефективно завдяки генератору іонів, який знижує статичну електрику та робить волосся надзвичайно гладеньким, слухняним та неймовірно блискучим. Цей високоефективний фен оснащений надійним АС-мотором і з потужною подачею повітря до 100 км/год.

Номер для довідки : CV7840F0

1 099,00 UAH1 UAH 1099.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ПОТУЖНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОГО СУШІННЯ ТА НЕЙМОВІРНИЙ БЛИСК

Фен Signature Pro AC забезпечує відмінний рівень ефективності і дозволяє досягти результатів професійної якості із сяючим блиском вашого волосся. Генератор іонів знижує статичну електрику і робить волосся надзвичайно гладеньким, слухняним та неймовірно блискучим. Професійний АС мотор гарантує надійність і довговічність, а потужна подача повітря до 100 км/год забезпечує високу ефективність. Три аксесуари створюють безліч можливостей для укладки: ультра тонка 7-міліметрова насадка-концентратор і 9-міліметрова насадка-концентратор для більшої точності, а також насадка-дифузор для створення природного об’єму хвилястого волосся. Відмінний дизайн і ергономічність забезпечують неймовірно зручне використання. Останній штрих - обдув холодним повітрям - допоможе закріпити результат укладки. Фен Signature Pro AC: для якісного сушіння та сяючого блиску.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2200  
Швидкість потоку повітря (км/год) 100  
Налаштування швидкості/температури 6  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 2  
Тип насадки-дифузора Статичний  
1 насадка: 6  
2 насадки: 9  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів Не підлягає використанню  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.