ROWENTA FOR ELITE SIGNATURE PRO AC CV7812F0

SIGNATURE PRO AC CV7812F0
Швидкий та професійний стайлінг

Фен оснащений професійним АС-мотором змінного струму: така конструкція відрізняється високою надійністю і довговічністю. У моделі Rowenta CV7812F0 є все необхідне для хорошої сушки та укладки волосся: 6 роздільних налаштувань температури і швидкості, насадка-концентратор і режим «холодне повітря» для делікатного догляду і сильної фіксації.

Номер для довідки : CV7812F0

Перевагитовару

OUTSTANDING PROFESSIONAL QUALITY AND RADIANT SHINE

Характеристики та переваги: Фен Rowenta CV7812F0 створений з турботою про ваше волосся. Він відрізняється високою потужністю і при цьому гарантує делікатне поводження: у кожного користувача є можливість вибрати оптимальний режим з урахуванням індивідуальних особливостей. Фен підходить для щоденного підсушування волосся різної довжини й густоти. Ціна даної моделі враховує концентратор — це найбільш затребувана насадка в домашніх умовах. З її допомогою ви зможете ретельно обробити окремі пасма для створення об'ємної і красивої зачіски. Укладка феном CV7812F0 спрощується завдяки турмаліновому напиленню keratin & shine: це унікальне покриття прибирає статичну напругу і робить волосся більш слухняним та блискучим. По закінченню роботи фен для волосся можна підвісити за спеціальну петельку: в такому положенні він займе мінімум місця. Для швидкої очистки приладу передбачений зйомний фільтр. Як і де купити? Оригінальну техніку ROWENTA в Україні представляють офіційні дистриб'ютори бренду, які представлені на нашому сайті. Один із найбільш зручних способів покупки — замовлення в інтернет-магазині, де оформлять доставку в будь-яке місто країни.  

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Покриття Покриття "Keratin & Shine"  
Насадка-концентратор 1  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів Не підлягає використанню  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.