ROWENTA PRO EXPERT CV8840F0

PRO EXPERT CV8840F0
Професійне укладання, вдвічі швидше*

Завдяки передовій технології, фен Pro Expert від Rowenta забезпечує професійну якість сушіння та сяючий блиск волосся, як в салоні. Довговічний мотор АС професійного класу потужністю 2200 Вт забезпечує ідеальне сушіння до 2 разів швидше*, а технологія Ionic Booster робить волосся гладким та шовковистим і надає волоссю сяючого блиску. Повний комплект аксесуарів для укладання волосся створюють безмежну кількість зачісок, для неймовірного та енергійного вигляду день за днем.

Номер для довідки : CV8840F0

*тест на сприйняття порівняно зі звичайним феном, 30 добровольців, 1 місяць, Франція 2021 р.

*тест на сприйняття порівняно зі звичайним феном, 30 добровольців, 1 місяць, Франція 2021 р.

Перевагитовару

Фен, який гарантує салонну якість і надзвичайно швидке сушіння день за днем

Забезпечуючи надшвидке сушіння та чудові результати день за днем, фен Pro Expert справді виправдовує свою назву. Потужний професійний мотор AC потужністю 2200 Вт забезпечує концентрований повітряний потік до 126 км/год, забезпечуючи повний контроль над укладанням і професійне сушіння. Ionic Booster використовує мільйони негативних іонів, які зменшують статику та роблять ваше волосся шовковистим, гладким та надають сяючого блиску, тоді як три аксесуари для укладання пропонують незліченні можливості для створення зачісок.

Технічні характеристики / порівняння

Professional motor (AC)  
Генератор іонів    
Компактний розмір    
Voltage 220-240  V
Тип розетки Євро  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 2  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.