ROWENTA PRO 2 2300 CV7730

PRO 2 2300 CV7730
УЛЬТРА ПОТУЖНИЙ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ДИЗАЙН
УЛЬТРА ШВИДКЕ СУШІННЯ: фен ULTIMATE SHINE Pro 2 від Rowenta - надзвичайно потужний прилад, який гарантує потрійну точність подачі повітря завдяки насадці-концентратору. 2300 Вт потужності забезпечать вам швидкі результати, а генератор іонів надасть волоссю гладкості, зробить його слухняним та неймовірно блискучим.

Номер для довідки : CV7730D0

1 399,00 UAH1 UAH 1399.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ROWENTA PRO 2 2300 CV7730

Швидке сушіння волосся, зручна укладка й делікатний масаж шкіри голови — усе це забезпечить фен Rowenta CV7730. Прилад оснащено потужним і надійним електродвигуном DC типу — як у професіональних моделях.   Ціна пристрою виправдана завдяки високій продуктивності, розширеному функціоналу й набору додаткових насадок.   Функціонал і характеристики   Ви можете використовувати Rowenta CV7730 для швидкого сушіння в турборежимі або для делікатного укладання без термообробки — активуйте для цього опцію холодного повітря. Шість налаштувань дають змогу кожному користувачеві регулювати швидкість і температуру робочого повітря з огляду на особливості та стан волосся.   Укласти пасма, створити об'єм і зафіксувати результат допоможуть насадки — дифузор і концентратор ексклюзивної форми. Хороше доповнення — функція іонізації, яка дає змогу забути про проблему електризування волосся. Іонізатор допомагає робити локони більш слухняними, гладкими та блискучими.   Фен Rowenta вирізняють ергономічний корпус та ефектний дизайн. Прилад зручний в експлуатуванні (керування за допомогою клавіш) і легко очищується через отвір зі знімною решіткою.   Де купити? Щоб уточнити ціни й замовити оригінальний фен ROWENTA PRO2 CV7730DO з гарантією від виробника, зверніться до наших офіційних дистриб'юторів бренду в Україні. В інтернет-магазинах наших партнерів, які вказані на сайті, представлено весь асортимент побутової техніки для догляду за волоссям.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
   
   
   
Режим "Турбо"    
   
   
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
   
   
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
   
   
   
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-230  V
230  V
220-240   
220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.