ROWENTA PRO 2 2300 CV7730

PRO 2 2300 CV7730
УЛЬТРА ПОТУЖНИЙ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ДИЗАЙН
УЛЬТРА ШВИДКЕ СУШІННЯ: фен ULTIMATE SHINE Pro 2 від Rowenta - надзвичайно потужний прилад, який гарантує потрійну точність подачі повітря завдяки насадці-концентратору. 2300 Вт потужності забезпечать вам швидкі результати, а генератор іонів надасть волоссю гладкості, зробить його слухняним та неймовірно блискучим.

Номер для довідки : CV7730D0

1 129,00 UAH1 UAH 1129.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

УЛЬТРА ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ ВОЛОССЯ

Фен Pro 2300 забезпечує ультра ефективне сушіння завдяки концентратору із потрійною точністю подачі повітря. Цей високоефективний фен генерує мільйони іонів що зосережуються на волоссі, знижуючи статичну електрику та розгладжуючи волосся, роблячи його надзвичайно гладеньким, слухняним та неймовірно блискучим.

Технічні характеристики / порівняння

Обдув холодним повітрям    
   
   
   
Режим "Турбо"    
   
   
Генератор іонів    
   
   
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
   
   
   
Напруга 220-230  V
230  V
220-240  V
220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.