ROWENTA POWERLINE CV5930F0

POWERLINE CV5930F0
Надзвичайно швидке і точне сушіння з посиленням блиску

Фен Rowenta Powerline створений для того, щоб ви могли миттєво виглядати якнайкраще, а ваше блискуче волосся щодня привертало увагу. Технологія Ionic Booster доставляє мільйони негативних іонів прямо до вашого волосся, зменшуючи статичний заряд і роблячи волосся гладким, слухняним та блискучим. Легке та ефективне сушіння досягається завдяки енергозберігаючій технології Effiwatts і широкого спектра інтелектуальних функцій.

Номер для довідки : CV5930F0

*vs. Studio Dry, independent laboratory test, Poland 2020.

*vs. Studio Dry, independent laboratory test, Poland 2020.

Перевагитовару

Фен Rowenta Powerline: посилення блиску

Фен Rowenta Powerline Blow-Dryer забезпечує бездоганне і легке сушіння, для чудових блискучих образів. Технологія Ionic Booster зменшує пухнастість волосся і статичну електрику, оновлюючи ваш стиль і роблячи волосся гладким, слухняним та блискучим. Вражаючий двигун постійного струму, оснащений технологією Effiwatts, забезпечує повну продуктивність і ефективність для економічного щоденного сушіння. Відкрийте для себе розширені функції, призначені для поліпшення вашої повсякденної краси: шість налаштувань швидкості / температури, настройка Thermo Control захищає волосся, сушіння прохолодним повітрям закріплює зачіску і багато іншого. Rowenta Powerline: ідеальна комплектація для блиску волосся.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Тип насадки-дифузора Стандартний  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Знімний шнур живлення    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.