Фен Rowenta CV5912F0

POWERLINE 3 CV5912F0
Надзвичайно швидка сушка, що надає яскравий блиск волоссю

Фен Rowenta з лінійки Powerline був розроблений для того, щоб ваша укладка виглядала ще якнайкраще, а вам не доводилося витрачати на неї багато часу. Технологія Ionic Booster доставляє мільйони негативних іонів прямо до вашого волосся, зменшуючи статичність і роблячи волосся гладкими, слухняними і блискучими. Високоефективна сушка виконується без зусиль завдяки енергозберігаючої технології Effiwatts. 

Номер для довідки : CV5912F0

Перевагитовару

Фен Rowenta for Elite з лінійки Powerline: ще більше блиску

Користуючись феном, завжди потрібно пам'ятати про те, щоб не нашкодити волоссю. Швидко підсушити локони, зробити красиву укладку і при цьому зберегти природний блиск та еластичність допоможе модель Rowenta CV5912 F0. У цьому приладі реалізовано передові технології та опції, властиві професійним фенам. Особливості та переваги Комплектація пристрою включає додаткові насадки — концентратор і дифузор, за допомогою яких ви отримаєте потрібний об’єм й виконаєте будь-яку складну зачіску. Під час сушки та укладання можна регулювати температуру і швидкість повітря, а функція thermo control дасть змогу уникнути пересушування волосся. Досвідчені споживачі оцінять опцію подачі холодного повітря — це хороше рішення не тільки для фіксації зачіски, а й для догляду за ослабленим волоссям. Завдяки технології ionic booster цей фен для волосся допоможе забути про таку проблему, як сплутані пасма. Вплив негативно зарядженими іонами дає змогу зняти статичну електрику та зробити локони гладенькими. Фен Rowenta CV5912F0 оснащений енергоефективним мотором Effiwatts. Для легкого чищення пристрою передбачено знімну решітку, а для зберігання — зручну петельку. Де купити? Оригінальну техніку ROWENTA в Україні представляють наші офіційні дистриб'ютори, які вказані на сайті. Вибрати, порівняти і замовити відповідний фен для застосування в домашніх умовах можна через інтернет-магазини, на сайтах яких описано детальні характеристики і зазначено актуальні ціни. Оформлюючи доставку, уточніть наявність гарантійного талона на товар.  

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Тип насадки-дифузора Стандартний  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Знімний шнур живлення    
Drying    
Fast drying    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.