ROWENTA Maestria Ultimate Experience

Maestria Ultimate Experience
Ваша перевага у мистецтві зачісок

Фен Rowenta Ultimate Experience Maestria пропонує все необхідне, щоб підняти гру на новий рівень із сучасними технологіями та функціями для чудового волосся, укладеного до досконалості. Цей преміальний фен поєднує в собі безщітковий двигун Nano з безперебійним потоком повітря з надзвичайно тонким 5-міліметровим концентратором для створення зосередженого повітряного потоку, що робить укладання без зусиль. Надлегкий каркас обіцяє неперевершений комфорт і легкість, а передова технологія Air-To-Care забезпечує винятковий блиск.

Номер для довідки : CV9920F0

*Perception test, 1 month, 28 volunteers, France 2021

Перевагитовару

Завдяки високій якості та безкомпромісним характеристикам, фен Rowenta Ultimate Experience Maestria був розроблений, щоб допомогти вам освоїти мистецтво щоденних зачісок нового рівня. Технологія Nano Brushless Motor з високим потоком повітря поєднується з надзвичайно тонким 5-міліметровим концентратором, який забезпечує фокусований потік повітря та нескінченні погляди на вашу зачіску. Завдяки надлегким матеріалам та спрощеному дизайну відкрийте для себе абсолютно новий стиль, який обіцяє неперевершений комфорт та легкість. Передова технологія Air-To-Care від Rowenta додає гладкість та сяйво, а негативні та позитивні іони виробляють до 93% блискучого волосся.* Maestria поставляється з повним пакетом для моделювання зачісок: 3 універсальні аксесуари для задоволення всіх ваших потребі, 9 простих налаштувань швидкості/температури, знімну сітку для чищення без зусиль,та холодне повітря, як ідеальний штрих для стильної зачіски, яка зафіксується на цілий день.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 2  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора BLDC  
Знімна решітка    
Компактний розмір    
Premium gift box    
Lightweight    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Blow dry    
Volume    
Shaping    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.