ROWENTA FOR ELITE MOVELING

MOVELING
ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ ДЛЯ ШВИДКОГО СУШІННЯ

Rowenta Moveling забезпечує ідеальні результати висушування та споживає на 20%* менше електроенергії. Ексклюзивне кератинове покриття Keratin & Shine з турмаліном робить волосся сяючим та зменшує електризування.

Номер для довідки : CV3812F0

549,00 UAH1 UAH 549.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

ПОЄДНАННЯ ВИСОКОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ПОТУЖНОСТІ

Фен Rowenta Moveling дозволяє швидко та дбайливо висушити волосся, споживаючи при цьому на 20%* менше електроенергії.

Rowenta Moveling з 2100 ефВт гарантує результати, як в моделях потужності 2100 Вт, за реального споживання енергії лише на рівні 1700 Вт.

Ексклюзивне покриття Keratin & Shine, що поєднує кератиновий білок з турмаліном, та іонізація роблять волосся блискучим та знижують статичну електрику.

Можливість налаштування температури та швидкості дозволяють підібрати оптимальний режим сушіння для вашого волосся.

Холодне повітря дозволить зафіксувати зачіску.

Фен має легкий та компактний дизайн та покращену ергономіку, що робить його простим у використанні.

* Модель на 1700Вт порівняно з моделлю на 2100Вт того самого виробника

Технічні характеристики / порівняння

Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
Напруга 220-240  V
220-240  V
220-240  V
110-127 / 220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.