ROWENTA FOR ELITE MOTION DRY CV5712F0

MOTION DRY CV5712F0
Ультра-швидке сушіння волосся з максимальним блиском
Фен Rowenta Motion Dry забезпечує надзвичайно швидкий результат і сяючий блиск. Потужний іонний генератор робить волосся більш слухняним та зменшує статичну електризацію, створюючи приголомшливий ефект - гладке, слухняне волосся з максимальним блиском. Вражаюча ефективність сушіння завдяки мотору потужністю 2200 Вт. За лічені хвилини ви будете виглядати бездоганно - ідеальне блискуче волосся, на яке неможливо не звернути уваги.

Номер для довідки : CV5712F0

Перевагитовару

Фен Rowenta Motion Dry Blow-Dryer: сяючий блиск

Rowenta CV5712 сушить волосся максимально швидко й надає йому здорового блиску. Технічні особливості приладу роблять його незамінним помічником у здійсненні професійної укладки в домашніх умовах. Зробіть вибір на його користь, переглянувши характеристики електроприладу й дізнавшись про враження споживачів.  Властивості приладу Велика потужність. DC-мотор постійного струму потужністю 2200 Ватт забезпечує надзвичайно швидкий потік повітря. Це значно полегшує й пришвидшує сушіння навіть довгого волосся. Цілковитий контроль процесу. Фен «Ровента» має 3 температурних і 2 швидкісних режими. Завдяки цьому ви можете легко налаштувати швидкість руху повітря та його температуру відповідно до своїх потреб. Хороша точність потоку повітря. Вузькість концентратора потоку забезпечує максимальну точність його спрямування, щоб ваша зачіска була ідеальною.  Режим холодного повітря. За допомогою цього режиму ви зафіксуєте зачіску після сушіння волосся. Іонний генератор. Нейтралізує статичну електрику й робить волосся більш слухняним і гладким. Зменшена вага. За своїх доволі немаленьких габаритів — 28,4 × 21,2 × 8,9 см — фен для волосся важить лише 750 грамів. Завдяки цьому користуватися ним дуже зручно. Приваблива ціна. Завдяки виваженій політиці ціноутворення компанії Rowenta цей топ-пристрій коштує в рази дешевше аналогів від інших виробників. Водночас якість та ефективність його роботи залишаються на найвищому рівні. Додаткові переваги покупки на сайтах представників Rowenta Якщо ви ще не знаєте, де вигідніше купити цей прилад для догляду за волоссям, дізнайтеся про переваги офіційних представників компанії-виробника в Україні, які представлені на нашому сайті: Широкий асортимент оригінальних рейтингових товарів. Сертифікація на всю продукцію. Офіційна гарантія на будь-який товар. Можливість користуватися послугами сертифікованих сервісних центрів упродовж 10 років з дати придбання. Не гайте часу — скористайтеся перевагами пристроїв Rowenta вже сьогодні.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Налаштування температури 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.