ROWENTA MOTION DRY CV5705F0

MOTION DRY CV5705F0
Ультра-швидке сушіння
Rowenta Motion Dry - легкий у використанні фен, який забезпечує надзвичайно швидкі результати та полегшує щоденний догляд за волоссям. Вражаюча ефективність сушіння завдяки мотору потужністю 2200 Вт. За лічені хвилини ви будете виглядати бездоганно. Ви можете зробити укладку без зусиль, використовуючи шість налаштувань швидкості/ температури, щоб регулювати потік повітря та тепла, та різні зручні функції, які має ця чудова модель фену.

Номер для довідки : CV5705F0

Перевагитовару

Rowenta Motion Dry : швидка сушка

Розроблений для того, щоб ваш ранок був гладким та легким, фен Rowenta Motion Dry висушує з максимальною легкістю. Високошвидкісний потік повітря знаходиться у вас під рукою, завдяки мотору потужністю 2200 Вт. Шість простих у використанні налаштувань швидкості / температури забезпечують індивідуальний контроль укладки волосся. Концентратор забезпечує найвищу точність і ідеальний фінальний дотик, а дифузор додає об’єму від коренів і утворює бездоганні завитки. Зручні функції з кожним днем полегшують сушку, завдяки легкій конструкції, знімній сітці для легкого чищення та довгому 1,8-метровому шнуру для більшої свободи руху. Відчуйте найкраще поєднання теплого та холодного повітря: швидкі результати сушіння та легкий процес завдяки простому у використанні фену, що має функцію холодного потоку повітря, щоб надати фінальний штрих та отримати довготривалий результат.

Технічні характеристики / порівняння

Потужність 2200  W
Налаштування температури 2  
Налаштування швидкості 3  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1,8  m
Кольори White & Silver  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.