ROWENTA x KARL LAGERFELD K/ PRO STYLIST CV888LF0

K/ PRO STYLIST CV888LF0
Професійна укладка. На 43%* більше блиску

Завдяки потужному двигуну змінного струму потужністю 2200 Вт, фен Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist забезпечує швидке сушіння та ефективне укладання професійним феном щоразу. Технологія Air-to-Care від Rowenta випромінює позитивні та негативні іони, щоб допомогти відновити природний баланс вашого волосся, тоді як наше ексклюзивне покриття Keratin & Glow забезпечує ідеальне гладке покриття та тривале сяйво. Завдяки повному набору аксесуарів, які допоможуть вам освоїти різні стилі, день за днем відчувайте салонну якість вдома.

Номер для довідки : CV888LF0

*% середнього, незалежний лабораторний тест, в порівнянні з натуральним волоссям, Франція 2021

Перевагитовару

Фен, який гарантує салонну якість і чудовий вигляд кожного дня

Фен Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro Stylist Hair Hair Hair Hair Фен Rowenta x KARL LAGERFELD K/Pro забезпечує домашнє укладання волосся салонної якості. Потужний двигун змінного струму потужністю 2200 Вт забезпечує надшвидке сушіння щоразу, а технологія Air-to-Care поєднується з нашим ексклюзивним покриттям Keratin & Glow для досягнення на 43%* більшого блиску. Три аксесуари закривають всі потреби для укладання волосся — для чудового, живого волосся та чудового вигляду без салону щодня.

Технічні характеристики / порівняння

Professional blow-dry  
Professional motor (AC)  
Генератор іонів    
2 concentrators + diffuser  
Компактний розмір    
Voltage 220-240  V
Обдув холодним повітрям    
Покриття Інше  
Насадка-концентратор 2  
Тип насадки-дифузора Стандартний  
   
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
Чохол    
   
   
   

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.