ROWENTA INSTANT DRY CV6065

INSTANT DRY CV6065
УЛЬТРАШВИДКЕ СУШІННЯ З ТУРБОТОЮ ПРО ВОЛОССЯ ДЛЯ БЛИСКУЧИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

УЛЬТРАШВИДКЕ СУШІННЯ БЕЗ ПЕРЕГРІВАННЯ ДЛЯ БЛИСКУЧОГО ЗДОРОВОГО ВОЛОССЯ 

Фен Rowenta Premium Care Instant Dry забезпечує надшвидкі результати сушіння із сяючим блиском вашого волосся. Висока потужність та оптимізований потік повітря, які забезбечує технологія Moving Air Booster, покращують ефективність сушіння, в той час як режим.

Номер для довідки : CV6065F0

Перевагитовару

Фен Rowenta CV6065F0

За потужністю цей ергономічний прилад можна порівняти з професіональними моделями: 2200 Вт вистачить, щоб швидко висушити або укласти в стильну зачіску довге й густе волосся. Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065FO — хороший вибір для тих, кому часто доводиться приводити до ладу свої локони в домашніх умовах, без допомоги перукаря.   Функціонал і характеристики У Rowenta CV6065 реалізовано весь набір функцій, потрібних для ефективного й водночас дбайливого щоденного догляду за волоссям. Користувач може вибирати оптимальні температуру та швидкість подавання повітря для сушіння та укладки на власний розсуд або задати делікатний режим advanced care.   Уникнути пересушування й пошкодження волосся під час термообробки допомагає турмаліновий іонізатор повітря, вбудований у пристрій. Швидко остудити волосся та закріпити зачіску дає змогу опція холодного обдування.   Як свідчать відгуки в інтернет-спільнотах, для багатьох споживачів важлива наявність додаткових насадок. Саме тому фен Rowenta комплектується стандартним концентратором і дифузором. Сам пристрій не потребує особливого догляду. Для легкого очищування повітрозабірного отвору передбачено знімну решітку.   Де купити? Оригінальний фен Rowenta CV6065 із доставкою по Україні можна замовити в магазинах наших партнерів. Ціна й докладний опис приладу є в електронних каталогах. Фірмову продукцію ROWENTA забезпечено розширеними сервісними гарантіями — до 10 років на ремонт.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2200  
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Статичний  
Diffuser    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Білий та блідо-рожевий  
Інші Режим Advanced Care  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.