ROWENTA FOR ELITE INFINI PRO

INFINI PRO
УЛЬТРА ШВИДКИЙ ФЕН ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ЯКОСТІ СУШКИ  

УЛЬТРА ШВИДКЕ СУШІННЯ ІЗ ПРОФЕСІЙНОЮ ЯКІСТЮ Результати рівня професійного салону досягаються легко завдяки фену Infini Pro, який обладнаний електромотором змінного струму, що забезпечує потік повітря у 120 км/год. Ексклюзивне покриття Keratin & Shine у поєднанні із генератором іонів надасть вашому волоссю неймовірного блиску.

Номер для довідки : CV8722D0

Перевагитовару

ЕФЕКТИВНЕ СУШІННЯ ТА НЕЙМОВІРНЕ СЯЙВО

Ультра швидкий фен Infini Pro забезпечує ідеальний потік повітря, що підійде будь-якому типу волосся. Завдяки поєднанню потужної швидкості повітря та ексклюзивного покриття Keratin & Shine, ваше волосся буде блискучим та слухняним. Усього шість різних налаштувань швидкості та температури забезпечують ідеальні результати, адаптуючись до потреб вашого волосся, а класична насадка дифузор додає природного об'єму кучерявому волоссю. Для додаткової точності 8-міліметрова насадка-концентратор забезпечить ідеальну укладку, а функція обдування холодним повітрям забезпечить стійкість вашої укладки. Завдяки потужнрому фену Infini Pro щоразу отримуйте високу продуктивність та професійну якість.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2200  
Швидкість потоку повітря (км/год) 120  
Розмір насадки-концентратора 8*71  mm
Налаштування температури 3  
Налаштування швидкості 2  
Обдув холодним повітрям    
Покриття Покриття "Keratin & Shine"  
Насадка-концентратор 1  
Тип насадки-дифузора Статичний  
Diffuser    
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
Петля для підвішування    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Чорний та рожевий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.