ROWENTA HANDY DRY CV1623F0

HANDY DRY CV1623F0
Швидке та безпроблемне сушіння

Фен Handy Dry від Rowenta забезпечує швидкий обдув волосся без ризику перегріву, для надійного сушіння, щоб ви миттєво виглядали якнайкраще. Цей простий у використанні фен оснащений енергоефективною потужністю 2000 Вт для швидшого сушіння, а також насадкою для автоматичного коливання спрямованого повітряного потоку для чудових результатів із абсолютною легкістю. Покращіть свою ранкову рутину новим рівнем комфорту, безпеки та ефективності.

Номер для довідки : CV1623F0

Перевагитовару

Компактний фен для швидкого сушіння з абсолютною легкістю

Пропонуючи швидке сушіння з повним комфортом і легкістю, фен Rowenta Handy Dry забезпечує ідеальні результати сушіння без проблем щодня. Розумна конструкція насадки для направленого повітряного потоку з автоматичним коливанням змінює правила гри вашої рутини, для більш легкого та ефективного сушіння. Відчуйте швидшу роботу з феном, який зробить всю роботу за вас, із потужністю сушіння 2000 Еффіват і саморухомим повітряним підсилювачем, що забезпечує надшвидке сушіння.

Технічні характеристики / порівняння

ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
Технологія енергозбереження    
Travel    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Drying    
Blow dry    
Fast drying    
Volume    
Hair need Dry and discipline fastly  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.