Фен Rowenta CV1622F0

HANDY DRY CV1622F0
Швидке та просте сушіння

Фен Rowenta for Elite забезпечує швидку сушку без ризику перегріву волосся, процес сушіння займає зовсім небагато часу. Цей простий у використанні фен має потужністю 2000 Effiwatts, що робить процес сушіння волосся ще більш швидким. Спеціальна насадка з коливальними рухами спрямовує повітряний потік більш точно для досягнення чудових результатів. Нехай в твоїй ранкової рутині додасться більше комфорту, безпеки та ефективності.

Номер для довідки : CV1622F0

Перевагитовару

Фен Rowenta for Elite для швидкого та простого сушіння

Ваша мрія — швидка і водночас делікатна сушка волосся, як у професійного стиліста? З економічним феном Rowenta CV1622 F0, укомплектованим унікальною насадкою, це просто! Використовуючи цю модель у домашніх умовах, ви зможете уникнути перегріву та  пересушування волосся, навіть якщо у вас зовсім небагато досвіду. Характеристики та особливості Фен Rowenta CV1622F0 — це компактний прилад із енергоефективним мотором Effiwatts. Продуктивності і функціоналу пристрою вистачить і для щоденного базового догляду за волоссям, і для повноцінного укладання зачісок. У цій моделі передбачена можливість вибирати оптимальний режим температури та швидкості повітряного потоку (2 налаштування). За необхідності можна скористатися опцією подачі холодного повітря. Технологія stay cool — хороше рішення для сушки (прохолодний потік наприкінці сеансу надає волоссю еластичності) та укладки (холодне повітря допомагає закріпити зачіску). Фен для волосся поставляється з інноваційної насадкою, що обертається. Вона покращує подачу повітряного потоку, створюючи ідеальне поєднання температури та повітря для дбайливого і ефективного впливу на волосся. Як купити? Оригінальна техніка ROWENTA реалізується через звичайні та інтернет-магазини офіційних партнерів бренду, які вказані на сайті. Дізнавайтеся актуальні ціни та терміни доставки по Україні у продавця і не забувайте перевіряти наявність гарантійного талона.

Технічні характеристики / порівняння

ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
Drying    
Fast drying    
Volume    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.