Фен Rowenta CV1622F0

HANDY DRY CV1622F0
Швидке та просте сушіння

Фен Rowenta for Elite забезпечує швидку сушку без ризику перегріву волосся, процес сушіння займає зовсім небагато часу. Цей простий у використанні фен має потужністю 2000 Effiwatts, що робить процес сушіння волосся ще більш швидким. Спеціальна насадка з коливальними рухами спрямовує повітряний потік більш точно для досягнення чудових результатів. Нехай в твоїй ранкової рутині додасться більше комфорту, безпеки та ефективності.

Номер для довідки : CV1622F0

Перевагитовару

Фен Rowenta for Elite для швидкого та простого сушіння

Фен із максимальним комфортом і легкістю забезпечує ідеальні результати сушіння волосся кожного дня. Спробуйте нову якість із феном, який зробить всю роботу за вас. Продуманий дизайн насадки з автоколивальних рухом і спрямованим потоком повітря вносить нові відчуття в процес сушіння волосся, полегшуючи і підвищуючи його ефективність, запобігаючи перегріву завдяки оптимальному розподілу температури. Завдяки потужності сушіння у 2000 Effiwatts і насадки з автоколивальними рухами, процес сушіння виходить на новий рівень. У моделі доступна функція з обдувом прохолодним повітрям, яка ідеально підходить для чутливого волосся і добре фіксує укладку.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 1 600  W
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Додаткові аксесуари в комплекті Oscillating nozzle  
Напруга 220-240  V
Довжина шнура живлення 1.8  m
Кольори Black & Pink Elite  
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора DC (мотор постійного струму)  
Компактний розмір    
Drying    
Fast drying    
Volume    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.