ROWENTA HAIR DRYER POCKET POWER CV1720

HAIR DRYER POCKET POWER CV1720
Висока ефективність в ультракомпактному складному фені

Фен ROWENTA POCKET POWER є ідеальним супутником для бездоганного стилю та експрес-сушіння в будь-який час і в будь-якому місці. Ультракомпактний складний каркас поєднується із сумісністю подвійної напруги (120-240 В), надзвичайно легким дизайном (320 г), покриттям TOURMALINE, яке зменшує статичність та додає блиск, а також різноманітними функціями для подорожей. Все це зі швидкістю повітря до 90 км / год для швидкого сушіння.

Номер для довідки : CV1720F0

Перевагитовару

Фен для подорожей ROWENTA POCKET POWER

Висока ефективність сушіння і загальний стиль не повинні зупинятися на досягнутому. Відкрийте для себе ідеальний фен для подорожей: ROWENTA POCKET POWER з надкомпактною конструкцією і функціями, призначеними для ідеального стилю в будь-якому місці та в будь-який час. Цей високопродуктивний дорожній фен має вражаючу швидкістю повітря до 90 км / год. Сумісність з двома напругами (120-240 В) забезпечує компактну сушку, яка буде супроводжувати вас, куди б ви не відправилися, незалежно від стандартів напруги в країні. Два налаштування швидкості сушіння дозволяють регулювати потік повітря і температуру, щоб укладання було легким, а покриття TOURMALINE надає вашому волоссю менше статичної електрики та блиск. ROWENTA POCKET POWER: зручний для подорожей дизайн поєднується з високими характеристиками сушіння.

Технічні характеристики / порівняння

ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Складаний    
Знімна решітка    
Компактний розмір    
Петля для підвішування    
Lightweight    
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 110-120 / 220-240  V
Можливість роботи на двох рівнях напруги    

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.