ROWENTA EXPERTISE PRO AC CV9520F0

EXPERTISE PRO AC CV9520F0
Надшвидкий та суперпотужний для ідеальних результатів укладки

 Завдяки надпотужному професійному АС-мотору і ультратонким насадкам-концентраторам ви з легкістю створите будь-яку укладку, як в салоні. Насадка на 8 мм забезпечує природне сушіння та надасть об'єм волоссю, а насадка на 4 мм дозволить зробити ідеальну укладку. Іонізація робить волосся гладеньким та слухняним для ідеального "глянцевого" ефекту з неймовірним блиском. Максимальна швидкість подачі повітря і кілька температурних режимів забезпечать швидку сушку без шкоди для структури волосся.

Номер для довідки : CV9520F0

2 199,00 UAH1 UAH 2199.0
1. Рекомендована ціна (не мінімальна і не обов'язкова). Участь в екоакції враховано.

Перевагитовару

ШВИДКА ПРОФЕСІЙНА УКЛАДКА, ЯК У САЛОНІ

Rowenta представляє бездоганно стильний і неймовірно потужний фен Expertise AC PRO Turbo Speed.

Професійний АС-мотор забезпечує безперебійну надсильну подачу повітря, максимальна швидкість якого сягає 200 км/год, і гарантує якісну сушку і укладання.

Кілька швидкісних та температурних режимів дозволять доглядати за волоссям, виходячи з його типу і структури, а функція іонізації захистить від зайвої статичної електрики.

В комплект входять ультратонкі насадки-концентратори створені за стандартами провідних салонів краси і дозволять вам самим створювати професійні укладки, не виходячи з дому.

Технічні характеристики / порівняння

ОСНОВНІ ХАРКТЕРИСТИКИ
Потужність 2300  
2200  
2300  
Швидкість потоку повітря (км/год) 200  
120  
Налаштування температури 3  
3  
3  
Налаштування швидкості 2  
2  
2  
Обдув холодним повітрям    
   
   
   
Покриття Кераміка  
Кераміка  
Кераміка  
Насадка-концентратор 2  
2  
1  
1 насадка: Концентратор  
2 насадки: Концентратор  
ТУРБОТА ПРО ВОЛОССЯ ТА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Генератор іонів    
   
   
   
ЕРГОНОМІЧНІСТЬ/ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Тип мотора AC (мотор змінного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
DC (мотор постійного струму)  
AC (мотор змінного струму)  
Знімна решітка    
   
   
   
Петля для підвішування    
   
   
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга 220-240  V
220-240   
220-230  V
220-240  V
Довжина шнура живлення 2.5  m
1.80  m
Кольори Чорний та мідний  
Чорний і синій  
Чорний та рожевий металевий  

Документація

Запитання та відповіді

Для сушіння волосся обирайте максимальну швидкість, щоб прискорити цей процес. Проте для вкладання волосся радимо використовувати меншу швидкість, щоб не куйовдити волосся.
Спрямуйте потік повітря (високої температури) на ділянку, що її треба вкласти, а потім активуйте режим холодного повітря, щоб швидко остудити волосся. Подібний метод швидкої зміни температури допомагає ефективніше вкладати волосся.
Концентратор дозволяє висушувати конкретну ділянку волосся. За допомогою концентратора спрямуйте гаряче повітря на пасмо волосся, яке треба висушити.
Дифузор служить для надання волоссю об’єму.
Ця функція автоматично обирає найкраще співвідношення температури й потоку повітря, щоб запобігти сухості волосся.
Ця функція автоматично зупиняє фен для волосся, якщо він не рухається, та вмикає його, коли ви знову почнете ним користуватися.
Ця функція нейтралізує статичний електричний заряд і робить ваше волосся більш еластичним і полегшує закручування в кучері. Крім того, волосся стає більш блискучим, оскільки на ньому не затримується пил.
Фени для волосся майже не потребують догляду. Їх можна очищувати за допомогою аксесуарів для чищення або видаляти волосся й інше сміття, що потрапило в задню захисну решітку, за допомогою ледь вологого шматка тканини. У жодному разі не чистьте свій прилад спиртом і не занурюйте його у воду. (Пам’ятайте, що перед чищенням треба від’єднати фен від розетки.)
Це нормально, захисний запобіжник автоматично зупиняє прилад у разі перегрівання (наприклад, у задню захисну решітку потрапило волосся або сміття). Дочекайтеся, доки фен для волосся охолоне (20 хвилин).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Прилад класу I має бути заземлений (і має лише один шар ізоляції). Прилад класу II необов’язково заземляти, оскільки він має два окремі й незалежні шари ізоляції.
За допомогою кнопки холодного повітря (залежно від моделі) можна як слід укласти волосся в зачіску й зафіксувати його.
Якщо у вашому фені для волосся передбачено відповідну функцію, скористуйтеся насадкою-дифузором із пальчиками, що рухаються. Ця насадка підіймає волосся від коренів до кінчиків.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.